image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Tıbbi Tedavi Vizesi Başvurusunda İngilizce Dil Şartı Var Mıdır?

Birleşik Krallık’ta medikal tedavi alabilmek için İngiltere turist/ziyaretçi vizesi türlerinden İngiltere Tıbbi Tedavi Vizesi başvurusu yapacak olan kişilerin sağlaması gereken İngilizce dil şartı bulunmaz.

İngiltere Tıbbi Tedavi Vizesi, kişilerin İngiltere’de tedavi olabilmeleri için verilmekte olan bir İngiltere vizesi türüdür. Bu vize ile Birleşik Krallık’a gitmek isteyen kişilerin İngilizce dil şartını sağlayıp sağlamadığına bakılmamaktadır. Bu noktada şunu belirtmeliyiz ki; yalnızca bu vize türü için değil İngiltere ziyaretçi/turist vizesi türlerinin birçoğunda İngilizce dil şartı bulunmamaktadır. Bu bağlamda çalışmak, İngiltere’ye yerleşmek, öğrenim görmek amaçlarıyla başvurulabilen diğer pek çok vize türü için aranmakta olan İngilizce dil şartının ziyaret kapsamlı başvuru yapılabilen vize türlerinde aranmadığını söyleyebiliriz.

Medikal tedavi almak üzere yapılacak olan İngiltere turist/ziyaretçi vizesi başvuruları, karmaşık yapıda olan başvurulardır. Mutlaka titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru yapılmalıdır. Bu nedenle bu başvurularda vize danışmanlığı almak oldukça yarar sağlar. Danışmanlarımızdan destek almak hem başvuru yapılmadan önceki belgelerin toplanması, tercümelerin yapılması, başvuru formunun doldurulması, ödemelerin yapılması aşamalarında herhangi bir hata yapmamak hem de olumsuz bir sonuç alınırsa itiraz başvurusu yapılarak sonucun tersine çevrilebilmesi için yarar sağlayacaktır.

İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapmak ve her konuda detaylı bilgi almak için İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçebilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile başvuru sahiplerine profsyonel destek sağlayan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1620 defa görüntülendi

İngiltere Tıbbi Tedavi Vizesi Sıkça Sorulan Soruları