image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Tıbbi Tedavi Vizesi Süresi Ne Kadardır?

İngiltere Tıbbi Tedavi Vizesi, konsolosluk tarafından 6 ay verilebilen bir İngiltere turist/ziyaretçi vizesi türüdür.

İngiltere Tıbbi Tedavi Vizesi, başvuru sahiplerine Birleşik Krallık’ta en fazla 6 ay kalma izni veren bir vize türüdür. Ancak başvuru sahibinin tedavisi 6 aydan uzun sürecekse bu süre İngiltere’de uzatılabilmektedir. Bu nedenle bu İngiltere vizesi uzatılabilen birkaç ziyaret kapsamlı vize türünden biridir denilebilir. Bu vize alındıktan sonra en fazla başvuru formunda yazan tedavi süresi ne kadarsa o kadar sürelerle İngiltere’de kalınabilmektedir. Yani başvuru sahibi vizeyi 6 aylık almasına karşın tedavisi daha kısa ise 6 aydan kısa, 6 aydan uzunsa da vize uzatması ile birlikte 6 aydan uzun İngiltere’de kalabilmektedir. İngiltere’de tedavi görüyorken uzatma başvurusu yapması gereken başvuru sahipleri CSS Legal Londra ofisi ile iletişime geçebilirler.

Birleşik Krallık’ta medikal tedavi alınabilmesi için verilen bu İngiltere turist/ziyaretçi vizesinin başvurularında da diğer vize türlerinde olduğu üzere başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenlerle bu başvurularda vize danışmanlığı almak çok fayda sağlar.

Danışmanlık almak ve detaylı bilgi için İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1402 defa görüntülendi

İngiltere Tıbbi Tedavi Vizesi Sıkça Sorulan Soruları