image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Tıbbi Tedavi Vizesi ile Bağımlılar (eş ve çocuklar) İngiltere’ye Gelebilir Mi?

İngiltere Tıbbi Tedavi Vizesi, başvuru sahibi olan kişinin bağımlılarının yani eş ve çocuklarının başvuru sahibinin bağımlısı olarak başvuru yapma hakkının bulunmadığı bir İngiltere ziyaretçi/turist vizesi türüdür.

İngiltere Tıbbi Tedavi Vizesi ile İngiltere’ye tıbbi tedavi almak amacıyla gidecek olan doktorların eşi ve çocukları bağımlı olarak vize başvurusu yapamazlar. Yani eş ve çocukların diğer pek çok İngiltere ziyaretçi/turist vizesi türünde de olduğu gibi ayrı başvuru yapması gerekiyor. Bu bağlamda eşin İngiltere Genel Ziyaretçi Vizesi’ne, 18 yaşın altındaki çocukların ise İngiltere Çocuk Ziyaretçi Vizesi’ne başvuru yapması gerekir.

Herhangi bir İngiltere vizesi türü ile İngiltere’ye gidecek olan başvuru sahipleri eş ve çocuklarını İngiltere’ye bağımlı statüsünde götürüp götüremeyeceğini tam olarak belirleyemeyen başvuru sahipleri danışmanlarımızla iletişime geçerek bu konu hakkında detaylı bilgi alabilir ve bu sayede doğru vize türüne başvuru yapabilirler. Ayrıca danışmanlarımızdan profesyonel destek alarak hata yapma riskini minimum seviyeye indirebileceklerdir.

Tıbbi tedavi görmek amacıyla yapılacak olan İngiltere turist/ziyaretçi vizesi başvuruları, karmaşık yapıda olup hata yapma riski yapma olasılığının yüksek olduğu başvurulardır. Başvuruları değerlendiren vize memurları ise en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle vize danışmanlığı almak olumsuz sonuç almak istemeyen başvuru sahiplerinin yararına olacaktır.

İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarıyla başvurunuzu yapmak için İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında profesyonel destek sağlayan CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1589 defa görüntülendi

İngiltere Tıbbi Tedavi Vizesi Sıkça Sorulan Soruları