image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Tıbbi Tedavi Vizesi Başvuru Formu Nasıl Seçilir?

İngiltere Tıbbi Tedavi Vizesi başvurusunda doğru başvuru formunu belirleyebilmek için öncelikle çok sayıda İngiltere vizesi türü arasından bu İngiltere vizesini belirleyebilmek gerekmektedir.

İngiltere Tıbbi Tedavi Vizesi başvurusunda diğer vize türleri arasından buna başvuru yapılacağının belirlenmesi ve doğru başvuru formunun seçilmesi olumlu sonuç alabilmek için çok önem arz eder. Seyahatin amacına ve İngiltere’de kalış süresine göre doğru İngiltere vizesi türünü belirledikten sonra ise doğru formu seçmek ve bu formu eksiksiz ve hatasız doldurmak gerekir. Çünkü İngiltere Konsolosluğu vize memurları yanlış form doldurulduğu ya da ufak da olsa hata olduğu gerekçesi ile vize reddine karar verebilmektedir. Vize reddi almak ise hem olumsuz bir geçmiş oluşturması bakımından bir sonraki vize başvurusunda olumsuz intiba yaratabileceği gibi vize harcı iade edilmediği için maddi kayba da yol açmaktadır. Bu nedenle danışmanlık almak hatasız ve eksiksiz başvuru yapılmasını sağlayacağı gibi başvuru sahiplerinin pek çok zararla karşılaşmasına da engel olacaktır.

Vize türünü doğru belirlemek ve başvuru formunu doldurmak dışında başvuru için gerekli olan belgelerin toplanması, bunların tercümelerinin yapılması ve ödeme işlemlerinin gerçekleştirilmesi işlemlerinin yapılması da İngiltere vize ve göçmenlik kurallarınca gerekli olan prosedürlerdir. Tüm bu işlemlerde hata veya eksiklik riskini en aza indirmek isteyen kişiler CSS Legal uzmanlarından profesyonel destek alarak başvurularını gerçekleştirebilirler.

İngiltere Tıbbi Tedavi Vizesi başvurusunu İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla yapmak ve her konuda detaylı bilgi almak için İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1596 defa görüntülendi

İngiltere Tıbbi Tedavi Vizesi Sıkça Sorulan Soruları