image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Tıbbi Tedavi Vizesi Başvurularında Mülakat Var Mıdır?

İngiltere Tıbbi Tedavi Vizesi, başvurularında İngiltere’ye medikal tedavi görmek üzere gidecek olan kişiler için mülakat şartı bulunmayan bir İngiltere vizesi türüdür.

İngiltere Tıbbi Tedavi Vizesi başvurularında başvuru sahipleri için mülakat şartı bulunmaz. Buna karşın çok nadir de olsa bazı başvurularda İngiltere Konsolosluğu başvuru sahiplerini mülakata çağırabilir. Başvuru sahibinin mülakata çağırılması genellikle gidiş amacı ile vize türü uyuşmayan, şüpheli ya da eksik evraklar bulunan başvurularda gerçekleşmektedir.

İngiliz Konsolosluğunun yalnızca ilk kez İngiltere’ye giriş yapacak kişileri mülakata çağıracağı yanlış bir düşünce olacaktır. Çünkü Konsolosluk ilk kez vize başvurusu yapan kişiler kadar daha önce İngiltere’ye defalarca giriş çıkış yapmış kişileri de başvuru dosyasında herhangi bir pürüz olması durumunda çağırabilmektedir. İngiltere Konsolosluğu mülakata çağırdığında İngiltere vizesi talebinin reddedileceğini düşünmek de yine yanlış bir düşünce olacaktır. Çünkü yukarıda da bahsedildiği üzere ufak bir eksiklikten ya da tam anlaşılamayan bir husustan dolayı mülakat talep edilmiş olabilir.

Başvurusunu firmamız aracılığıyla yapan kişiler mülakata çağırıldıkları takdirde uzmanlarımız mülakatta ne tür sorular sorulabileceğine dair bilgilendirmeler yaparak profesyonel destek sağlayacaklardır.

İngiltere Tıbbi Tedavi Vizesi başvuruları karmaşık başvurular olmakla birlikte başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenlerle bu başvurularda olumlu sonuç alabilme ihtimalini en yükseğe çekebilmek adına vize danışmanlığı almak çok faydalı olacaktır.

CSS & Co Legal Services İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış bir danışmanlık şirketidir. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1575 defa görüntülendi

İngiltere Tıbbi Tedavi Vizesi Sıkça Sorulan Soruları