image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Tıbbi Tedavi Vizesi’ne Kimler Başvuru Yapabilir?

İngiltere turist/ziyaretçi vizesi türlerinden birisi olan İngiltere Tıbbi Tedavi Vizesi’ne Birleşik Krallık’ta tıbbi tedavi görmek isteyen kişiler başvuru yapabilmektedir.

Tıbbi tedavi almak üzere İngiltere’ye gidecek olan kişiler bazı şartları sağladıkları takdirde İngiltere Tıbbi Tedavi Vizesi’ne başvuru yapabilirler. Tıbbi tedavi görmek isteyen kişiler diğer ziyaretçi/turist vizesi kategorilerinde olduğu üzere bu vizenin özel şartlarının yanı sıra İngiltere turist/ziyaretçi vizesinin genel şartlarını da sağlamalıdır.

Bu İngiltere turist/ziyaretçi vizesine başvuracak olan kişinin İngiltere’de göreceği tedavinin özel bir sağlık kuruluşu tarafından sağlanıyor olması şarttır. Yani İngiltere sağlık kurumu olan National Health Service (NHS)’in olanaklarından yararlanmak isteyen kişiler tedavi amaçlı başvurulabilen bu vize türüne başvuru yapamaz.

Birleşik Krallık’ta tedavi görmek üzere başvuru yapılacak olan İngiltere vizesi başvuruları, karmaşık yapıda olan başvurulardır. İngiltere’ye gitmek üzere yapılan tüm başvurularda olduğu üzere bu vize türüne yapılan başvurularda da olumlu sonuç alabilmek için herhangi bir hata veya eksiklik bulunmaması gerekir. Olumlu sonuç alma ihtimalini en yüksek seviyeye çekmek isteyen kişiler CSS & Co Legal Services ile irtibata geçebilirler.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvuruları) başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek profesyonel destek ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1730 defa görüntülendi

İngiltere Tıbbi Tedavi Vizesi Sıkça Sorulan Soruları