image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Genel Ziyaretçi/Turist Vizesi Başvurularında Mülakat Var Mıdır?

İngiltere Genel Ziyaretçi/Turist Vizesi başvurusu yapan başvuru sahipleri genellikle İngiltere Konsolosluğunda mülakata çağırılmamakla birlikte çok nadir durumlarda konsolosluğa görüşmek üzere çağrılabilirler.

İngiltere Genel Ziyaretçi/Turist Vizesi başvurusu yapan başvuru sahipleri genellikle İngiltere Konsolosluğunda mülakata çağrılmamaktadır. Ancak ender de olsa ziyaret kapsamlı vize türlerine başvuru yapan kişiler de konsolosluk tarafından mülakata çağrılabilecektir. Konsolosluk vize memurları genellikle başvuru sahiplerinin geri döneceğine dair şüphe duyulan başvurular, başvuru yapılan vize türü ile gidiş amacının uygun olmadığı başvurular, herhangi bir eksiklik olan başvurular gibi durumlarda başvuru sahiplerini mülakata çağırabilmektedir.

Mülakat, yalnızca ilk kez İngiltere’ye gidecek olan başvuru sahiplerinden değil daha önce birçok kez giriş çıkış yapmış olanlardan da talep edilebilecektir. Bunun yanında başvuru sahibinin mülakata çağrılması başvuruda bir problem olduğu ve vize reddi alınacağına yorulmamalıdır.

İngiltere vizesi için gerekli evrakların toplanması, tercümelerinin yapılması, başvuru/vize ücretinin ödenmesi, başvuru formlarının doldurulması, başvuru merkezinden randevu alınması, İngiltere Konsolosluğu’na değerlendirilmesi için gönderilmek üzere başvuru merkezine dosyanın ve biyometrik bilgilerin teslim edilmesi gibi işlemlerin yapılmasının sağlanması gibi başvuru işlemlerinde olduğu üzere başvuru sahibinin mülakata çağrılması durumunda da uzmanlarımız başvuru sahiplerinin olumlu sonuç alabilmesi ihtimalini arttırmak üzere profesyonel destek sağlamaktadır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarıyla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 4874 defa görüntülendi

İngiltere Genel Ziyaretçi/Turist Vizesi Sıkça Sorulan Soruları