image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Genel Ziyaretçi/Turist Vizesi Süresi Bitince Uzatılabilir Mi?

İngiltere Genel Ziyaretçi/Turist Vizesi ile İngiltere’de Ankara Antlaşması Vizesi, AB Vatandaşlarının Bağımlıları için İngiltere Yerleşim Vizesi, insan hakları başvurusu gibi istisnai başvurular yaparak İngiltere’de kalış süresini uzatmak haricinde uzatma başvurusu yapılamamaktadır.

İngiltere Genel Ziyaretçi/Turist Vizesi, ziyaret kapsamlı bir vize olup İngiltere’de uzatma başvurusu yapılarak sürenin uzatılması söz konusu değildir. Ancak Ankara Antlaşması Vizesi, AB Vatandaşlarının Bağımlıları için İngiltere Yerleşim Vizesi, insan hakları başvurusu gibi istisnai başvurular yaparak İngiltere’de kalınan süreyi uzatabilmek mümkün olabilir. Bu başvurular dışında ziyaret kapsamlı bir vize ile İngiltere’de bulunurken uzatma başvurusu yapılamaz. Bunun yanında ziyaret kapsamlı vize türlerinde hangi süre ile vize alınırsa alınsın 1 yıl içerisinde 6 aydan fazla İngiltere’de kalınamamaktadır.

İngiltere turist/ziyaretçi vizesi başvuruları, oldukça karmaşık yapıda olan başvurulardır. Bu nedenle vize reddi almamak için titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru yapılması başvurudan olumlu sonuç alma ihtimalini arttırabilmek için çok önem arz eder. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle bu başvurularda vize danışmanlığı almak başvuru sahibini pek çok zarardan koruyacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarıyla birlikte başvurunuzu yapabilir ve başvuru sürecine dair detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile ofislerimizi ziyaret ederek ya da telefon ederek iletişime geçebilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan firmamızla İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2789 defa görüntülendi

İngiltere Genel Ziyaretçi/Turist Vizesi Sıkça Sorulan Soruları