image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Genel Ziyaretçi/Turist Vizesi Başvurusunda Hangi Belgeler Gerekir?

İngiltere Genel Ziyaretçi/Turist Vizesi başvurusu yapacak olan başvuru sahiplerinin bu İngiltere vizesinin şartlarını sağladıklarını gösterebilmeleri için bazı belgeleri başvuru dosyalarında sunmaları gerekir.

İngiltere Vize Başvuru Merkezine İngiltere Genel Ziyaretçi/Turist Vizesi başvurusu yapabilmek için diğer İngiltere vizesi türlerinde de olduğu üzere danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesindeki belgelerin tamamlanıp, tercüme edilmesi gerekenlerin tercümesi tamamlanıp, ilgili formlar İngilizce doldurulup, varsa ilgili harç ve ödemeler tamamlandıktan sonra, eğer öncelikli veya hızlandırılmış servis gibi bir ihtiyaç varsa bunlar ile ilgili prosedürler tamamlandıktan sonra yine danışmanlarımızla irtibat halinde alınmış olacak randevunun gün ve saatinde hazır hale gelmiş başvuru dosyasının incelenmek üzere İngiliz Konsolosluğuna gönderilmesini sağlamak için başvuru merkezine elden teslim edilmesi gerekir. 

İngiltere turist/ziyaretçi vizesi türlerinden biri olan bu vize türüne başvuru yapılırken sunulacak olan başvuru dosyasında bu vizenin şartlarının karşılandığını gösteren belgelerden en önemlileri başvuru sahibinin geri döneceğine dair sunacağı belgelerdir. Bunun yanında ne kadar süre İngiltere’de kalacağı, nerede kalacağı, masraflarını nasıl karşılayacağı gibi hususları gösteren belgelerin de uzmanlarımızın sağlayacağı belge listesindeki belgelere ek olarak sunulması gerekir.

İngiltere turist/ziyaretçi vizesi başvuruları, karmaşık yapıda olan başvurulardır. Bu nedenle vize reddi almamak için titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru yapılmalıdır. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenlerle bu başvurularda vize danışmanlığı almak başvuru sahibini pek çok zarardan koruyacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış ve 2006 yılından bu yanan başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarıyla başvurunuzu gerçekleştirebilir ve vize başvurularıyla ilgili her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 4143 defa görüntülendi

İngiltere Genel Ziyaretçi/Turist Vizesi Sıkça Sorulan Soruları