image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Genel Ziyaretçi/Turist Vizesi ile İngiltere’de Eğitim Görülebilir Mi?

İngiltere Genel Ziyaretçi/Turist Vizesi ile Birleşik Krallık’a gidecek olan kişiler 30 güne kadar eğitim görebilmektedir.

İngiltere Genel Ziyaretçi/Turist Vizesi ile Birleşik Krallık’a gidecek olan kişiler, 30 güne kadar belirli eğitimlere katılabilirler. Ancak ziyaret kapsamlı bir vize ile gidilecekse ve eğitim de görülecekse bilinmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Bu hususlardan biri; eğitimin İngiltere’ye yapılacak seyahat için ekstra bir aktivite olması ve esas amaç olmamasıdır. Çünkü İngiltere’ye gitmekteki esas amacı eğitim görmek olan başvuru sahiplerinin İngiltere Öğrenci Vizesi türlerinden birine vize başvurusu yapması gerekmektedir.

Bilinmesi gereken bir diğer husus; bu İngiltere turist/ziyaretçi vizesi ile alınmak istenen eğitimin tek seferde 30 gün olarak ya da daha kısa zamanlarda birden fazla eğitim alıp toplamda 30 günü geçmeyecek şekilde kullanılabileceğidir. Bu vize ile almak istenen eğitim mutlaka akredite edilmiş bir kurumdan alınmalıdır. Yani her eğitim kurumundan her eğitim alınamamakta, yalnızca akredite edilmiş olan kurumlardan belirli eğitimler alınabilmektedir. Bu kurumların hangileri olduğunu ve hangi eğitimleri alabileceğiniz ile ilgili detaylı bilgi almak isteyen kişiler CSS Legal danışmanlarıyla iletişime geçebilirler.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarıyla birlikte başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu sayede vize ve göçmenlikle ilgili her tür bilgiyi alabilir ve vize alma ihtimalinizin en yüksek olmasını sağlamak üzere profesyonel destek alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile ofislerimizi ziyaret ederek ya da telefon ederek iletişime geçebilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan firmamızla İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2299 defa görüntülendi

İngiltere Genel Ziyaretçi/Turist Vizesi Sıkça Sorulan Soruları