image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Genel Ziyaretçi/Turist Vizesi Başvurusu Nereye Yapılır?

İngiltere Genel Ziyaretçi/Turist Vizesi başvuruları belgelerin tamamlanıp, tercümelerinin yapılıp, İngilizce başvuru formlarının doldurulup, varsa gerekli başvuru harç ve ödemelerinin yapılıp, randevularının alınmasının ardından İngiltere Konsolosluğunda incelenmek üzere gönderilmesini sağlamak üzere biyometrik bilgilerin (fotoğraf ile parmak izleri) ve CSS Legal uzmanlarınca hazırlanan başvuru dosyasının teslim edilebildiği İngiltere Vize Başvuru Merkezine yapılabilmektedir.

İngiltere’ye ziyaret amacıyla 6 aydan kısa süreyle gitmek üzere yapılabilen İngiltere Genel Ziyaretçi/Turist Vizesi başvurusu İngiltere Konsolosluğuna doğrudan değil İngiltere Konsolosluğu vize bölümünde incelenebilmesi için İngiltere Vize Başvuru Merkezi aracılığıyla yapılabilmektedir. İngiltere Vize Başvuru Merkezine İngiltere vizesi başvurusu yapabilmek için uzmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesindeki belgelerin tamamlanıp, tercüme edilmesi gerekenlerin tercümesi tamamlanıp, ilgili formlar İngilizce doldurulup, varsa ilgili harç ve ödemeler tamamlandıktan sonra, eğer öncelikli veya hızlandırılmış servis gibi bir ihtiyaç varsa bunlar ile ilgili prosedürler tamamlandıktan sonra uzmanlarımızla irtibat halinde alınmış olacak randevunun gün ve saatinde hazır hale gelmiş başvuru dosyasının incelenmek üzere İngiliz Konsolosluğuna gönderilmesini sağlamak için başvuru merkezine elden teslim edilmesi gerekir. 

Türkiye’de Ankara, İstanbul, İzmir, Gaziantep, Bursa, Adana, Antalya illerinde İngiltere Vize Başvuru Merkezi bulunmaktadır. Uzmanlarımız başvurusunu CSS Legal ile gerçekleştiren başvuru sahiplerine en yakın ve en uygun başvuru merkezinden kişiye en uygun gün ve saatte randevularını alarak başvurunun geçkleştirilmesini sağlayacaktır.

CSS & Co Legal Services, 2006 yılından bu yana başvuru sahiplerine profesyonel destek ve danışmanlık sağlayan, Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile hem Türkiye’de hem de İngiltere’de faaliyet gösteren bir danışmanlık şirketidir. CSS Legal, İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmıştır. CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2709 defa görüntülendi

İngiltere Genel Ziyaretçi/Turist Vizesi Sıkça Sorulan Soruları