image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Genel Ziyaretçi/Turist Vizesi Ne Kadar Zamanda Sonuçlanır?

İngiltere Genel Ziyaretçi/Turist Vizesi başvuruları, belgelerin toplanması, tercümelerinin yapılması, varsa başvuru/vize ücretinin ödenmesi, başvuru formlarının doldurulması, başvuru merkezinden randevu alınması, İngiltere Konsolosluğuna değerlendirilmesi için gönderilmek üzere başvuru merkezine dosyanın ve biyometrik bilgilerin teslim edilmesinin ardından 3 hafta yani 15 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır.  

İngiltere Genel Ziyaretçi/Turist Vizesi başvurusunu İngiltere Vize Başvuru Merkezine yapabilmek için danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesindeki belgelerin tamamlanıp, tercüme edilmesi gerekenlerin tercümesi yapılıp, ilgili formlar İngilizce doldurulup, varsa ilgili harç ve ödemelerin tamamlanmasının ardından eğer öncelikli veya hızlandırılmış servis gibi bir ihtiyaç varsa bunlar ile ilgili prosedürler tamamlandıktan sonra yine danışmanlarımızla irtibat halinde alınmış olacak randevunun gün ve saatinde hazır hale gelmiş başvuru dosyasının incelenmek üzere İngiltere Konsolosluğu’na gönderilmesini sağlamak için başvuru merkezine elden teslim edilmesi gerekir. Başvuru merkezine başvuru dosyası ve biyometik bilgiler verilerek başvurunun gerçekleştirilmesinin ardından eğer Öncelikli Servisler kullanılmadıysa 3 hafta yani 15 iş günü içerisinde vize başvurusu sonuçlanacaktır. Başvurusunu CSS Legal ile gerçekleştiren başvuru sahiplerinin başvurusu sonuçlanır sonuçlanmaz uzmanlarımız bilgilendirme yapmaktadır.

İngiltere turist/ziyaretçi vizesi başvuruları, oldukça karmaşık yapıda olan başvurulardır. Bu nedenle vize reddi almamak için titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru yapılması başvurudan olumlu sonuç alma ihtimalini arttırabilmek için çok önem arz eder. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle bu başvurularda vize danışmanlığı almak başvuru sahibini pek çok zarardan koruyacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış ve 2006 yılından bu yana başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarıyla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2634 defa görüntülendi

İngiltere Genel Ziyaretçi/Turist Vizesi Sıkça Sorulan Soruları