image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Genel Ziyaretçi/Turist Vizesi Başvurusunda İngilizce Dil Şartı Var Mıdır?

İngiltere Genel Ziyaretçi/Turist Vizesi başvurularında başvuru sahiplerinin mutlaka sağlaması gereken şartlar arasında İngilizce dil şartı bulunmamaktadır.

İngiltere vizesi başvurularında başvuru sahiplerinin sağlaması gereken bazı şartlar bulunmaktadır. Bu şartlar, gidiş amacına ve kalış süresine göre çeşitli türlere ayrılan vize başvuruları için farklı farklıdır. Buna göre İngilizce dil şartı,  maddi yeterlilik şartı, yaş sınırı gibi çeşitli şartlar bulunmaktadır. Bu şartlardan biri olan İngilizce dil şartı her vize için söz konusu değildir. Bu bağlamda ziyaret kapsamlı başvurularda genellikle İngilizce dil şartı aranmamaktadır.

Birleşik Krallık’ı İngiltere Genel Ziyaretçi/Turist Vizesi ile 6 aydan kısa süreli olarak ziyaret etmek amacıyla gidecek olan kişilerin sağlaması gereken bir İngilizce dil şartı bulunmamaktadır. İstisnai bazı başvurular dışında ziyaret kapsamlı hiçbir vize türünde dil şartı bulunmaz.

Bu İngiltere turist/ziyaretçi vizesi türünde sağlanması gereken şartların neler olduğu ve bu şartların sağlanmasının başvuruda hangi belgerlerle gösterilebilceğine dair detaylı bilgi ve kendi durumuna göre belge listesi almak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanlarıyla iletişime geçerek başvurularını gerçekleştirebilirler.    

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarıyla birlikte başvurunuzu yapabilir ve başvuru sürecine dair detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile ofislerimizi ziyaret ederek ya da telefon ederek iletişime geçebilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan firmamızla İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2702 defa görüntülendi

İngiltere Genel Ziyaretçi/Turist Vizesi Sıkça Sorulan Soruları