image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Genel Ziyaretçi/Turist Vizesi Başvuru Formu Nasıl Seçilir?

İngiltere Genel Ziyaretçi/Turist Vizesi başvuru formunun en doğru şekilde seçilip doldurulabilmesi için her şeyden önce başvuru yapılması gereken vize türünün bu olduğundan emin olmak gerekmektedir.

İngiltere Vize Başvuru Merkezine İngiltere vizesi başvurusu yapabilmek için uzmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesindeki belgelerin tamamlanıp, tercümesi yapılıp, ilgili başvuru formları İngilizce doldurulup, varsa ilgili harç ve ödemeler tamamlandıktan sonra, eğer öncelikli veya hızlandırılmış servis gibi bir ihtiyaç varsa bunlar ile ilgili prosedürler tamamlandıktan sonra danışmanlarımızla irtibat halinde alınacak randevunun gün ve saatinde hazır hale gelmiş başvuru dosyasının incelenmek üzere İngiltere Konsolosluğuna gönderilmesini sağlamak üzere dosyanın ve biyometrik kayıtların (fotoğraf ve parmak izleri) elden teslim edilmesi gerekir.

İngiltere Genel Ziyaretçi/Turist Vizesi başvurusu da İngiltere vize ve göçmenlik kanun ile yönetmelikleri çerçevesinde belirlenmiş olan bu başvuru prosedürüne uygun bir şekilde gerçekleştirilmelidir. Prosedürlere uygun bir İngiltere Genel Ziyaretçi/Turist Vizesi başvurusu yapmak için yapılacak olan prosedürel işlemler içinde önemli olan adımlardan birisi de başvuru formunun doğru tespit edilebilmesi ve mümkün olan en eksiksiz şekilde doldurulabilmesidir. Bunun için öncelikle başvuru yapılacak olan vize türünün doğru tespit edilebilmesi gerekir. Vize türünün belirlenmesi ve başvuru formunun doldurulması aşamalarında sorun yaşayan başvuru sahipleri CSS Legal uzmanlarından profesyonel destek ve danışmanlık alabilirler.

Başvuru formunda başvuru sahibinin kişisel bilgileri (ad, soyad, adres, iş, aile üyeleri vb.), gidiş amacı, kalacağı süre, nerede konaklanacağına dair bilgiler, yaşam masraflarının nasıl karşılanacağı, adli sicil kaydının olup olmadığı, daha önce hangi ülkelere gidildiği gibi bilgilerin en eksiksiz şekilde doldurulması oldukça önem arz eder. Bu bilgilerde eksik olması ve bunun değerlendirmeyi yapan İngiltere Konsolosluğu vize memurunca tespit edilmesi halinde yalan beyanda bulunulduğu gerekçesi ile başvuru sahibine vize reddi ile birlikte İngitere’ye 10 yıl giriş yasağı verilebilecektir. Bu nedenle de bu tip olumsuz sonuçlarla karşı karşıya kalmamak için vize başvuru işlmelerini gerçekleştirirken CSS Legal uzmanlarından profesyonel destek alınabilir.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarıyla birlikte başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu sayede vize ve göçmenlikle ilgili her tür bilgiyi alabilir ve vize alma ihtimalinizin en yüksek olmasını sağlamak üzere profesyonel destek alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile ofislerimizi ziyaret ederek ya da telefon ederek iletişime geçebilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan firmamızla İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2352 defa görüntülendi

İngiltere Genel Ziyaretçi/Turist Vizesi Sıkça Sorulan Soruları