image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Genel Ziyaretçi/Turist Vizesi Başvuru/Vize Ücreti Ne Kadardır?

İngiltere Genel Ziyaretçi/Turist Vizesi başvurusu yapabilmek için başvuru/vize ücretinin yatırılması gerekmektedir.

İngiltere Vize Başvuru Merkezine İngiltere vizesi başvurusu, danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesindeki belgelerin hepsinin tamamlanıp, tercüme edilmesi gereken belgeler tercüme edilip, başvuru formları İngilizce doldurulup, başvuru/vize ücreti ödemesi yapıldıktan sonra yine danışmanlarımızla irtibat halinde alınmış olacak randevunun gün ve saatinde hazır hale gelmiş başvuru dosyasının incelenmek üzere İngiliz Konsolosluğuna gönderilmesini sağlamak için başvuru merkezine elden teslim edilmesiyle gerçekleştirilir.

İngiltere Genel Ziyaretçi/Turist Vizesi başvurusu yapacak kişilerin de yukarıda bahsedilen bu başvuru prosedürlerine uygun başvuru yapması gerekmektedir. Bu prosedürel işlemleri gerçekleştirebilmek için başvuru/vize ücretinin yatırılması gerekir. Ücret yatırılmadıkça başvuru formu doldurulamaz ve dolayısıyla geçerli bir başvuru yapılamaz. Her vize türü için farklı olan vize ücretleri hakkında uzmanlarımız gerek bilgilendirme gerekse de ücretin yatırılması işlemlerini diğer prosedürel işlemlerde de olduğu üzere başvuru sahibi için gerçekleştirecektir.  Vize başvurusunda profesyonel destek ve danışmanlık hizmeti almak için CSS & Co Legal Services uzmanları ile irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarıyla birlikte başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu sayede vize ve göçmenlikle ilgili her tür bilgiyi alabilir ve vize alma ihtimalinizin en yüksek olmasını sağlamak üzere profesyonel destek ve danışmanlık alabilirsiniz. CSS Legal ile ofislerimizi ziyaret ederek ya da telefon ederek iletişime geçebilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan firmamızla İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 3013 defa görüntülendi

İngiltere Genel Ziyaretçi/Turist Vizesi Sıkça Sorulan Soruları