image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Aile Ziyareti Vizesi ile İngiltere’de Çalışma Hakkı Var Mıdır?

İngiltere Aile Ziyareti Vizesi ile İngiltere’de ücretli ya da ücretsiz olarak herhangi bir işte çalışılması mümkün değildir.

Tüm İngiltere turist/ziyaretçi vizesi türlerinde olduğu gibi İngiltere Aile Ziyareti Vizesi’nde de çalışma hakkı bulunmamaktadır. Bu nedenle herhangi bir ücret ödenen bir işte çalışılamayacağı gibi ücretsiz bir işte dahi çalışılamamaktadır.

İngiltere’ye kısa süreli veya uzun süreli olarak çalışmak amacıyla gitmek isteyen kişiler ise çalışma hakkını içeren Tier-5 İngiltere Geçici Çalışma Vizesi veya Tier-2 İngiltere Çalışma Vizesi türlerine başvuru yapabilir. Ayrıca Tier-4 Uzun Dönem Öğrenci Vizesi sahiplerinin de part-time çalışma izni vardır. Bunların dışında yalnızca İngiltere’de 1 yıl yasal olarak çalışmış olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının başvuru yapabildiği Ankara Anlaşması Çalışan Vizesi de bulunmaktadır.

Aile ziyareti amacıyla İngiltere turist/ziyaretçi vizesi başvuruları, karmaşık yapıda olan başvurulardır. Karmaşık yapıdaki başvurular olmaları nedeniyle bu başvurularda herhangi bir eksiklik veya hata yapılmaması oldukça zordur. Bu nedenle profesyonel danışmanlık hizmeti almak, eksiklik veya hata olması ihtimalini azaltarak başvuru sahiplerinin yararına olmaktadır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek uzman danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçerek danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. 

Bu sayfa 2261 defa görüntülendi

İngiltere Aile Ziyareti Vizesi Sıkça Sorulan Soruları