image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Aile Ziyareti Vizesine Kimler Başvuru Yapabilir?

İngiltere süresiz oturum izni sahibi ya da İngiliz vatandaşı olan kişilerin birinci derece aile bireyleri İngiltere Aile Ziyareti Vizesi alarak Birleşik Krallık’taki akrabalarını ziyaret edebilirler.

İngiltere Aile Ziyareti Vizesine yalnızca İngiltere süresiz oturum izni sahibi veya İngiliz vatandaşı olan kişilerin birinci derece akrabaları başvuru yapabilmektedir. Bu İngiltere vizesine başvuru yapabilecek olan aile bireyleri şunlardır; eş, yasal partner, çocuk, üvey çocuk, çocuk eşi, torun, anne, baba, üvey anne, üvey baba, kayınvalide, kayınbaba, büyükanne, büyükbaba, kardeş, üvey kardeş, kardeşin eşi, eşin kardeşi.

Yukarıda saymış olduğumuz birinci derece akrabalar dışında kalan tüm akrabalar, İngiltere Genel Ziyaret Vizesine başvuru yapmalıdır. Aile ziyareti yapmak amacıyla yakınlık derecesine göre İngiltere Aile Ziyareti Vizesine ya da İngiltere Genel Ziyaret Vizesine başvuru yapacak olan kişiler İngiltere göçmelik hukuku uzmanı CSS Legal danışmanlarından detaylı bilgi alabilirler. Bu sayede doğru vize türüne başvuru yapabilir ve başvuru dosyalarını danışmanlarımızla eksiksiz bir şekilde hazırlayabilirler.

İngiltere Aile Ziyareti Vizesi ve İngiltere Genel Ziyaret Vizesi başvuruları, karmaşık yapıda olan başvurulardır. Bu nedenle dikkatle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile ve mümkünse İngiltere göçmenlik hukukunda uzmanlaşmış bir danışman ile başvuru yapılmalıdır. Çünkü başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle İngiltere’ye gitmek üzere yapılan vize başvurularında vize danışmanlığı almak oldukça yarar sağlar.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek uzman danışmanlarımızdan vize ve göçmenlikle ilgili her tür bilgiyi alabilir ve vize alma ihtimalinizin en yüksek olmasını sağlamak üzere profesyonel destek alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2249 defa görüntülendi

İngiltere Aile Ziyareti Vizesi Sıkça Sorulan Soruları