image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Aile Ziyareti Vizesi Başvuru Formu Nasıl Seçilir?

İngiltere Aile Ziyareti Vizesi başvuru formu, tüm İngiltere vizesi başvuru formlarında olduğu üzere doğru seçilmeli ve eksik ya da hata olmaksızın doldurulmalıdır.

İngiltere Vize Başvuru Merkezine yapılacak olan İngiltere Aile Ziyareti Vizesi başvurusunda doldurulması gereken başvuru formunun tüm İngiltere vizesi başvurularında da olduğu gibi doğru seçilmesi çok önemlidir. Çünkü vize memurları bu tip bir hatada yanlış başvuru yapıldığı gerekçesi ile vize reddi kararı alabilmektedir. Dolayısıyla İngiltere Aile Ziyareti Vizesi başvuru formu doğru belirlenmeli ve eksiksiz bir şekilde doldurulmalıdır. Başvuru formunu doğru belirleme ve doldurma konularında problem yaşayan başvuru sahipleri CSS & Co Legal Services’in İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile irtibata geçebilirler. Unutulmamalıdır ki; İngiltere Vize Başvuru Merkezi başvuru sahiplerine herhangi bir danışmanlık sağlamamakta ve yalnızca dosyayı kabul edip değerlendirilebilmesi için konsolosluğa gönderilmesi işlemini yapmaktadır.

İngiltere vizesi başvuru formunu doğru belirleyebilmek için ise öncelikle başvuru yapılacak olan İngiltere vizesi türünün doğru saptanabilmesi önem arz eder. Başvuru sahiplerinin başvurularda en çok problem yaşadığı konu hangi vize türüne başvuru yapacaklarını belirleyememeleridir. Bu nedenle doğru vize türünü ve dolayısıyla doğru başvuru formunu saptayamayan başvuru sahipleri uzman vize danışmanlarımızla iletişime geçebilirler. Danışmanlarımız öncelikle kişinin gitme amacını anlayacak ve sonrasında buna en uygun vize türünü saptayacaktır.

İngiltere Aile Ziyareti Vizesi başvuruları oldukça karmaşık yapıda olan başvurulardır. Bu nedenle mutlaka titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru yapılmalıdır. En ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi alınabileceği ihtimaline karşın bu vize başvurularında vize danışmanlığı almak çok yarar sağlar.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvuruları) başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçerek olumlu sonuç alma ihtimalinizi en yüksek seviyeye çekebilirsiniz. 

Bu sayfa 1973 defa görüntülendi

İngiltere Aile Ziyareti Vizesi Sıkça Sorulan Soruları