image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Aile Ziyareti Vizesi ile İngiltere’de Eğitim Görülebilir Mi?

İngiltere Aile Ziyareti Vizesi ile İngiltere’ye gidecek olan kişilerin 30 güne kadar eğitim görme imkânı bulunmaktadır.

İngiltere Aile Ziyareti Vizesi ile İngiltere’ye gidecek olan kişiler 30 güne kadar belirli eğitimlere katılabilirler. Ancak eğitimin İngiltere’ye yapılacak seyahat için ekstra bir aktivite olması ve esas amaç olmaması şarttır. Bu nedenle İngiltere’ye gitmekteki esas amacı eğitim görmek olacak olan kişiler İngiltere Öğrenci Ziyaretçi Vizesi başvurusu yapmalıdır.

Bu İngiltere turist/ziyaretçi vizesi ile alınmak istenen eğitim tek seferde 30 günlük olarak ya da daha kısa zamanlarda birden fazla eğitim şeklinde kullanılabilir. Bu vize ile almak istenen eğitim mutlaka akredite edilmiş bir kurumdan alınmalıdır. Bu kurumların hangileri olduğunu ve hangi eğitimleri alabileceğiniz ile ilgili detaylı bilgi almak isteyen kişiler danışmanlarımızla iletişime geçebilirler.

Aile ziyareti amacıyla yapılacak olan İngiltere turist/ziyaretçi vizesi başvuruları karmaşık yapıda olması nedeniyle titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyasıyla yapılmalıdır. Titizlikle hazırlanmış bir dosya ile başvuru yapmak için ise firmamız uzmanlarından danışmanlık alınarak başvuru yapılması vize reddi gibi olumsuz bir durumla karşılaşmamak için oldukça yararlı olacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvuruları) başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve vize reddi alma ihtimalini minimuma indirebilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbulofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1790 defa görüntülendi

İngiltere Aile Ziyareti Vizesi Sıkça Sorulan Soruları