image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Londra Turk Konsoloslugu Pasaport Yenileme Yapılır Mı?

Londra Turk Konsoloslugu pasaport yenileme işleminde Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına hizmet sağlamaktadır. Bunun için belirli evraklarıyla birlikte Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları İngiltere’de bulunan Türk Konsolosluklarına yapabilirler.

Londra Turk Konsoloslugu pasaport yenileme, hasar görmüş pasaportunu tamir ettirme, kayıp veya çalıntı pasaport bilgisi verme gibi işlemlerinizi yapabileceğiniz konsolosluklarımızdan bir tanesidir. Gerekli birtakım belgelerle birlikte (fotoğraf, kimlik bilgileri, talebinizi ileteceğiniz bir dilekçe vs.) Londra Turk Konsoloslugu pasaport yenileme işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Bununla ilgili detaylı bilgiyi CSS Legal Londra ofisini ziyaret ederek veya telefon aracılığıyla CSS Legal uzman danışmanlarına ulaşarak bilgi edinebilirsiniz.

Pasaport yenileme niyetinde olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları İngiltere’de bulunuyorken yukarıda belirtilen ve bireyin durumuna (pasaportunun çalınmış, kaybolmuş, yırtılmış vb. olması) göre değişkenlik gösteren başvuru belgeleriyle Londra Turk Konsoloslugu pasaport yenileme işlemleri için başvuruda bulunabilirler. Türkiye Cumhuriyeti pasaportu yenileme işlemleri İngiltere’de bulunan konsolosluklardan veya Türkiye içinden nüfus müdürlüklerine başvurarak yapılabilecektir. İngiltere’ye gitmek isteyen bireylerin Türkiye pasaportuyla sağlık hizmetlerinden yararlanıp yararlanamayacağı, Türklerin İngiltere’ye gittiklerinde Türkiye Cumhuriyeti pasaportuyla sahip olacakları hak ve yükümlülüklerinin neler olabileceği hakkında detaylı bilgiyi CSS Legal uzman danışmanlarına telefon aracılığıyla öğrenebilirsiniz.

2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla Londra, Ankara, İstanbul şehirlerinde bulunan ofislerinde CSS & Co Legal Services Müşavirlik ve Danışmanlık, İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları, İngiltere vatandaşlığı, İngiltere pasaportu başvurularında hizmet vermekte olan bir şirkettir.

Londra Turk Konsoloslugu pasaport yenileme nasıl yapılır, Türkiye Cumhuriyeti pasaportuma birşey olursa kimlerle iletişime geçmeliyim, İngiltere’ye gittikten sonra yapılması gerekenler nelerdir gibi sorularınız varsa CSS Legal İngiltere Vizesi ve Vatandaşlığı Danışmanlık Hattı aracılığıyla CSS & Co Legal Services uzman danışmanlarına ulaşarak her türlü sorularınızı sorabilir veya başvuru işlemlerine zaman kaybetmeden başlayabilirsiniz.

Bu sayfa 4763 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular