image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İzmir’den İngiltere Vizesi Başvurusu Nasıl Yapılır?

İzmir’den İngiltere vizesi başvurusu yapacak olan başvuru sahipleri bilmelidir ki; İzmir’de İngiltere Vize Başvuru Merkezi bulunur ve İzmir’den yapılan başvurular bu merkez aracılığıyla İngiltere Konsolosluğunda değerlendirilmek üzere yapılabilmektedir.

İzmir’de veya çevresindeki illerden birinde yaşamakta olup İngiltere vizesi başvurusu yapacak kişilerin vize başvurusu yapmak için Ankara ya da İstanbul’a gitmesine gerek bulunmamaktadır. İzmir’den de İngiltere Vize Başvuru Merkezi aracılığıyla vize başvuruları kabul edilmektedir.

İngiltere’ye giriş yapabilmek için pasaport ve danışmanlarımızın tercümeleriyle birlikte hazırlayacağı başvuru dosyası ile uzmanlarımızın alacağı randevuya katılarak başvuru gerçekleştirilebilecektir. Başvuru dosyasında başvuru sahibinin maddi durumu, eğitim bilgileri, kalacağı yer, gidiş amacını gösteren belgeler vb. evrakların olması gerekmektedir. Evrakların tamamlanmasının ardından belgelerin tercümeleri yaptırılarak başvuru dosyası son haline getirilir. Başvuru dosyasının hazırlanmasının ardından başvuru formunun doldurulması ve sonrasında İngiltere Vize Başvuru Merkezinden uygun gün ve saatte randevu alınması gerekir. Başvuru merkezinde başvuru dosyasının yanında başvuru sahibinin biyometrik bilgilerini de vermeleri gerekir. Biyometrik bilgiler, başvuru sahibinin parmak izleri ile fotoğraflarından oluşur.

İngiltere vizesiİngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1142 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular