image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İzmir İngiltere Konsolosluğu Randevu Alma İşlemi Yapar Mı?

İzmir İngiltere Konsolosluğu randevu alma işlemlerini gerçekleştirmek için başvurulacak merci olmamasının yanı sıra vize başvurusunda bulunmak, vize başvurularının sonuçlarını öğrenmek vb. işlemler için müracaat edilebilecek bir merci de değildir. Vize başvuru randevularının nasıl alındığı ve vize başvurularının nasıl gerçekleştirilebildikleri hakkında detaylı bilgi almak için CSS Legal vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile irtibata geçebilirsiniz.

İzmir İngiltere Konsolosluğu randevu alma amacı ile müracaat edilebilen bir merci değildir. İngiltere vizesi başvurularının yapılabilmeleri için alınmaları gereken randevular İngiltere temsilcilik birimlerine direkt olarak başvuru yapılması ile alınamamaktadırlar. İngiltere vizesi başvuru randevuları İngiltere Vize ve Göçmenlik Kurumu (UK Visas & Immigration)’nun resmi web sitesi üzerinden alınmaktadır. Vize başvurularının CSS Legal aracılığı ile gerçekleştirilmesi durumunda firmamız uzmanları vize başvuru randevusunu başvuru sahipleri ile irtibat halinde alacaklardır.

İzmir İngiltere Konsolosluğu randevu alma işlemi için başvurulan bir merci olmamakla birlikte vize başvuruları da doğrudan İngiltere Konsolosluğuna müracaat edilmesi ile yapılamamaktadır. Vize başvurularının yapılabilmeleri için gerekli evraklar sunularak ve vize başvuru prosedürleri izlenerek başvuru dosyası oluşturulması gereklidir. Firmamız aracılığı ile başvuruda bulunulması durumunda uzmanlarımız başvuru sahiplerine gereken belgelerin tam bir listesini sunacaklar ve başvuru sahiplerini izlenecek prosedürler hakkında bilgilendireceklerdir.

Tamamlanan başvuru dosyaları başvuru sahiplerinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izleri) eşliğinde başvuru sahipleri tarafından İngiltere Vize Başvuru Merkezine uzmanlarımız ile irtibat halinde alınmış randevunun gün ve saatinde teslim edilir. Türkiye içerisinde İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Gaziantep ve Bursa’da başvuru merkezleri bulunmaktadır fakat başvuru hangi merkezden yapılırsa yapılsın İstanbul’da bulunan İngiltere Başkonsolosluğuna gönderilerek bu temsilcilik biriminde işlem görmektedir. Vize başvurularının gereksinimleri ve vize başvuru prosedürleri hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek almak için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, İngiltere’de ve Türkiye’deki başvuru sahiplerine hizmet veren bir danışmanlık şirketidir. 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış olan CSS Legal’in vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak irtibata geçebilir, İngiltere vizesi başvurularının gereksinimleri, süreçleri ve prosedürleri hakkında detaylı bilgi alabilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bu sayfa 871 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular