image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere’ye Yeşil Pasaporta Vize Var Mı?

“İngiltere’ye yeşil pasaporta vize var mı?” sorusunun cevabı olarak evet verilecektir. İngiltere vize türlerinin hepsi için hangi pasaporta sahip olursanız olun Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıysanız İngiltere vize başvurusu yapmak zorundasınız.

“İngiltere’ye yeşil pasaporta vize var mı?” sorusunu araştıran bireyler genellikle interneti kullanmakla birlikte çeşitli sayfalardaki yorum ve bilgileri dikkate almaktadır; fakat bu bilgilerle başvuru yapmayı planlayan bireyler vize reddi almayı da göze almalıdır. Güvenilir olmayan ve güncel bilgiler içermeyen internetteki çeşitli sayfalar yerine konusunda uzman danışmanlardan destek alınarak yapılan başvuruların onay alma ihtimali daha yüksektir. 

“İngiltere’ye yeşil pasaporta vize var mı?” sorusunun cevabını arayan yeşil pasaport sahipleri konusunda uzman CSS Legal danışmanlarıyla vize başvurusu yapmaya karar verdiğinde uzmanlarımızla birlikte yapmak istedikleri seyahat türüne uygun vize türünü seçer ve başvuru harcını yatırarak başvuru işlemlerine başlamış olur. Vize harcı yatırılmadığı sürece başvuru işlemleri başlatılamayacaktır. Daha sonra CSS Legal uzman danışmanlarından başvuru için gerekli evraklar listesin temin edilir ve başvuru dosyasına eksiksiz şekilde koyulur. Biyometrik bilgilerle birlikte başvuru dosyası randevu alınan gün ve saatte başvuru merkezine temin edilir. İngiltere başvuru değerlendirilme süreci ortalama 3 hafta sürmektedir. İngiltere makamlarının yoğunluğuna göre bu süre uzayabilir veya Öncelikli Servislerle kısalabilir. “İngiltere’ye yeşil pasaporta vize var mı?” İngiltere vizesi değerlendirme süresini kısaltabilmek için hangi Öncelikli servisi kullanabilirim gibi sorularınız varsa CSS Legal uzman danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

CSS & Co Legal Services Londra, Ankara, İstanbul ofisleriyle İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir şirkettir.

İngiltere’ye Yeşil Pasaporta Vize Var mı, İngiltere vize türleri ve başvuru evrakları nelerdir, vize reddi alındığı takdirde ne yapılmalıdır gibi soruları bulunan bireyler CSS Legal İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla CSS & Co Legal Services uzman danışmanlarına ulaşarak yanıt bulabilir, İngiltere vize başvuru işlemlerine zaman kaybetmeden başlatabilirsiniz.

Bu sayfa 767 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular