image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere’ye Yerleşim Vizesi Nasıl Alınır?

İngiltere’ye Yerleşim Vizesi almak için gerekenler başvurulacak vize türüne bağlı olarak farklılık gösterebilmektedir. CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek yerleşim vizesi başvuruları hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

İngiltere’ye Yerleşim Vizesi, İngiltere vatandaşlığı sahibi olarak veya sürekli oturum izni ile İngiltere’de bulunan kişilerin bağımlı aile fertleri tarafından başvurulabilen bir İngiltere vizesi kategorisidir.

Firmamız aracılığı ile yapılacak başvurularda uzmanlarımız başvuru sahiplerine gerekli belgelerin tam bir listesini sunacaklardır. Başvuruların yapılabilmesi için bu belgelerin toparlanması, tercümesi gerekli belgelerin tercümelerinin yapılması ve vize başvuru formunun doldurularak başvuru dosyasına eklenmesi gerekmektedir. Uzmanlarımız tarafından başvuru sahipleri ile iletişim halinde alınacak olan randevudan önce tamamlanacak başvuru dosyasının kişinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izi) ile birlikte İngiltere Vize Başvuru Merkezine başvuru sahipleri tarafından teslimi ile başvuru süreci tamamlanmaktadır.

İngiltere’ye Yerleşim Vizesi başvurularının gereksinimleri başvurulan vize türüne göre değişkenlik gösterebilmektedir. Örneğin, Evli Olmayan Çiftler İçin İngiltere Yerleşim Vizesi başvurularında İngiltere’de bulunan kişinin sağlaması gereken maddi yeterlilik şartı bulunmaktadır. Bu şartın sağlanabilmesi için kişinin yıllık gelirinin en az £ 18.600,00 miktarında olması veya birikim olarak gösterebileceği en az £ 62.500.00 miktarında para bulundurması gerekmektedir. Buna karşılık olarak, Çocuklar İçin İngiltere Yerleşim Vizesi başvurularında gereken maddi yeterlilik şartı çocuk sayısına bağlı olarak değişmektedir. Farklı İngiltere Evlilik/Yerleşim Vizesi başvurularının gereksinimleri hakkında CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek detaylı bilgi ve profesyonel yardım alabilirsiniz.

İngiltere’ye Yerleşim Vizesi başvuruları olumlu sonuç alınması en zor İngiltere vizesi başvuruları arasındadır. Başvurularda ispat edilmesi gereken husus sayısı oldukça fazladır. Bu açıdan başvuru sahiplerinin danışmanlık hizmeti alarak başvurularını gerçekleştirmeleri başvurularında olumsuz bir sonuçla karşılaşma olasılığını düşürebilecek olmasından ötürü önemlidir. CSS Legal vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile irtibata geçerek firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanabilir ve başvurularınız için gerekenler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmıştır. Firmamız uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak iletişime geçebilir, İngiltere vizesi türleri, İngiltere Yerleşim Vizesi türleri, vize başvuruları, vize başvurularının gereksinimleri, göçmenlik hukuku hakkında her konuda detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 943 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular