image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere’de Yerleşim Vizesi Nasıl Alınır?

İngiltere’de Yerleşim Vizesi alınabilmesi için gerekenler başvurulan vize türüne göre değişiklik gösterebilmektedir. CSS Legal uzmanları ile irtibata geçerek yerleşim kapsamlı vize başvuruları ve bu başvuruların gereksinimleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere’de Yerleşim Vizesi, İngiltere’de sürekli oturum izniyle veya İngiltere vatandaşlığı ile bulunan kişilerin bağımlı aile üyeleri tarafından başvurulabilecek olan bir İngiltere vizesi türüdür. 

Firmamız aracılığı ile yapılan başvurularda uzmanlarımız başvuru sahiplerine doğru vize türünü seçmek konusunda yardımcı olacak ve başvuru için gerekli olan belgelerin tam bir listesini tedarik edeceklerdir. Bu listede yer alan evrakların toplanması, tercümesi gerekli evrakların tercümelerinin yapılması ve vize başvuru formunun İngilizce olarak doldurulması gerekmektedir. Uzmanlarımız ile iletişim halinde alınacak olan randevunun gün ve saatinden önce tamamlanacak olan başvuru dosyasının kişinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izi) eşliğinde İngiltere Vize Başvuru Merkezine bizzat başvuru sahiplerince teslim edilmesi ile başvuru süreci tamamlanmaktadır.

İngiltere’de Yerleşim Vizesi başvurularında gerekenler, başvurulan vize türüne göre değişkenlik gösterebilmektedir. Örneğin, Evli Olmayan Çiftler İçin İngiltere Yerleşim Vizesi başvurularında İngiltere’de bulunan kişinin sağlaması gereken maddi yeterlilik şartının yanı sıra başvuru sahibinin sağlaması gereken İngilizce dil bilgisi yeterliliği şartı bulunmaktadır. Buna karşılık olarak, İngiltere Aile Birleşimi Vizesi başvurularında iki şart da aranmamaktadır. Farklı yerleşim kapsamlı vize türlerinin gereksinimleri ve bu gereksinimlerin nasıl sağlanabileceği hakkında firmamız uzmanları ile iletişime geçerek detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

İngiltere’de Yerleşim Vizesi başvurularının olumlu sonuç alınması en zor İngiltere vizesi başvurularından oldukları bilinmektedir. İngiltere Evlilik/Yerleşim Vizesi başvurularında başvuru sahiplerinin danışmanlık hizmeti almaları başvurularının mümkün olan en eksiksiz ve en doğru şekilde hazırlanmasını sağlayabileceğinden dolayı önemlidir. CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek başvurularınız ve başvurularınızda gerekenler hakkında detaylı bilgi alabilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bugüne İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmıştır. Firmamız uzmanları ile  İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak iletişime geçebilir, sunduğumuz danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bu sayfa 951 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular