image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Yerleşim Vizesi Mahkeme Süreci Nasıldır?

İngiltere Yerleşim Vizesi mahkeme süreci hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek almak için CSS Legal vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Başvuruların olumsuz sonuçlanması yani vize reddi alınması durumunda başvuru sahibine bir ret mektubu gönderilerek ret kararının neden verildiği, bu redde karşı itiraz edilip edilemeyeceği, edilebiliyor ise hangi şekillerde itiraz edilebileceği ve böyle bir hak bulunuyor ise hangi süreler içerisinde itiraz edilebileceği bildirilecektir. İtiraz davası açılması durumunda başlayacak İngiltere Yerleşim Vizesi mahkeme süreci, itiraz hakları, bu hakların gereksinimleri ve nasıl itirazda bulunulabileceği hakkında CSS Legal uzmanları ile irtibata geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere Yerleşim Vizesi başvurularında başvuru sahiplerinin tam kapsamlı itiraz hakları vardır, yani başvuru sahipleri idari itirazda ve itiraz kapsamlı yeniden değerlendirme başvurusunda bulunabilirler. Daha da önemlisi, başvuru sahiplerinin itiraz davası (appeal) açabilme hakları bulunmaktadır. İtiraz davası açmak isteyen bir başvuru sahibinin İngiltere Yerleşim Vizesi mahkeme süreci 28 gün (20 iş günü) içerisinde başlatılmak zorundadır. İtiraz davaları ve bu davaların gereksinimleri hakkında CSS Legal vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile irtibata geçerek detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

İngiltere Evlilik/Yerleşim Vizesi başvuruları oldukça karmaşık yapıda olan başvurulardır. Başvurularda başvuru dosyalarının özenle hazırlanması ve başvuru prosedürlerinin titizlikle takip edilmesi gerekmektedir. Vize memurlarının değerlendirmeleri esnasında en ufak bir hata veya eksiklikle karşılaştıklarında vize reddi vermeleri söz konusudur. Firmamız uzmanları ile iletişime geçerek sunduğumuz danışmanlık hizmetlerinden yararlanmanız başvurularınızın prosedürlere mümkün olan en uygun şekilde yapılmasını sağlayacak ve olumlu sonuç alma ihtimalinizi yükseltecektir.

CSS & Co Legal Services, İngiltere’de ve Türkiye’de bulunan başvuru sahiplerine hizmet veren bir danışmanlık şirketidir. 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış olan CSS & Co Legal Services uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtası ile irtibata geçebilir, vize retlerine itiraz hakları, bu hakların kullanımı ve kullanılabilmeleri için gerekenler hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 969 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular