image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Yerleşim Vizesi İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

İngiltere Yerleşim Vizesi için gerekli belgeler başvurulan İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi türüne göre farklılık gösterebilmektedir. İngiltere Yerleşim Vizesi başvurularının gereksinimleri hakkında firmamız uzmanları ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere Evlilik/Yerleşim Vizesi başvurularında başvuru dosyalarının oluşturulması için gereken belgeler, bu belgelerin tercümeleri, vize başvuru formu vb. temel bazı dokümanların yanı sıra başvurulan vize türüne göre gerekliliği değişebilen bazı belgeler de bulunabilmektedir. Firmamız aracılığı ile yapılan başvurularda uzmanlarımız başvuru sahiplerine gerekli belgelerin tam bir listesini takdim edeceklerdir.

İngiltere Yerleşim Vizesi için gerekli belgeler arasında aynı zamanda İngiltere’de bulunan kişiler ile vize başvurusunda bulunan aile üyeleri arasındaki bağın ispatı yer almaktadır. Örneğin, Ebeveynler İçin İngiltere Yerleşim Vizesi başvurularında başvuru dosyasında nüfus belgesinin yer alması gerekmektedir. Benzer şekilde, Evli Çiftler İçin İngiltere Yerleşim Vizesi başvurularında da evlilik cüzdanı yer almalıdır. İngiltere Yerleşim Vizesi başvurularında ispat edilmesi gereken hususlar ve hangi belgelerle ispat edilebilecekleri hakkında firmamız uzmanları ile görüşerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere Yerleşim Vizesi için gerekli belgeler hangi vize türüne başvurulduğuna bağlı olarak değişebilmektedir. Buna örnek olarak Evli Çiftler İçin İngiltere Yerleşim Vizesi başvurularında aranan İngilizce yeterlilik şartı gösterilebilir. Bu vize türüne başvuruda bulunmak isteyen kişiler IELTS Life Skills sınavından başarılı sonuç almak durumundadırlar. Buna karşılık olarak İngilizce yeterlilik şartı Çocuklar İçin İngiltere Yerleşim Vizesi başvurularında aranmamaktadır. Bu bağlamda başvuru sahiplerinin danışmanlık hizmeti alarak başvurularını gerçekleştirmeleri başvuruda bulunacakları vize türünün kendine özgü gereksinimleri hakkında detaylı bilgi edinebilmeleri açısından önem taşır. CSS Legal vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile irtibata geçerek başvurabileceğiniz vize türleri ve bunların kendilerine özgü gereksinimleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

İngiltere Yerleşim Vizesi başvuruları oldukça karmaşık yapıdaki başvurulardır. Başvurular esnasında ispat edilmesi gereken husus sayısı oldukça fazladır. Başvuru dosyalarında herhangi bir eksik veya hata bulunması durumunda başvurunun reddedildiği bilinmektedir. Bu açıdan firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak başvurularınızı gerçekleştirmeniz başvurularınızın mümkün olan en eksiksiz şekilde hazırlanmasını sağlayacak ve başvurularınızdan olumlu sonuç alma olasılığınızı arttıracaktır.

2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış olan CSS & Co Legal Services, İngiltere’de ve Türkiye’de bulunan başvuru sahiplerine danışmanlık hizmeti vermektedir. Firmamız uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtası ile irtibata geçebilir, İngiltere Yerleşim Vizesi için gerekli belgeler, İngiltere Yerleşim Vizesi türleri, vize başvuruları ve göçmenlik hukuku hakkında her konuda detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Bu sayfa 899 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular