image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Yerleşim Vizesi Dil Sınavı Hangisidir?

İngiltere Yerleşim Vizesi dil sınavı olarak bazı İngiltere Yerleşim Vizesi başvurularında başvuru sahiplerinin girmesi gereken IELTS Life Skills sınavı mevcuttur. IELTS Life Skills sınavına girilmesi şartı başvurulan vize türüne göre değişebilmekte olduğundan dolayı firmamız uzmanları ile görüşmeniz yararlı olacaktır.

İngiltere Yerleşim Vizesi dil sınavı olarak bazı İngiltere Yerleşim Vizesi başvurularında aranan İngilizce dil bilgisi şartını sağlamak için başvuru sahiplerinin girmeleri gereken IELTS Life Skills sınavı gösterilebilmektedir. Başvuruların tamamlanabilmesi için başvuru sahiplerinin bu sınavda başarılı olmaları gerekmektedir. IELTS Life Skills sınavı puan bazlı bir değerlendirmeye sahip değildir; başvuru sahipleri yalnızca "başarılı" veya "başarısız" olabilmektedirler. Başarısız olunması durumda sınavın tekrar alınması mümkündür.

İngilizce Yerleşim Vizesi dil sınavı söz konusu olduğunda göz önünde bulundurulması gereken hususlardan birisi başvurulan vize türüne göre bu sınavın gerekli olup olmayacağının değiştiğidir. Örneğin, Evli Çiftler İçin İngiltere Yerleşim Vizesi başvurularında İngilizce dil bilgisi yeterliliği şartı aranmaktadır fakat buna karşılık olarak Ebeveynler İçin İngiltere Yerleşim Vizesi başvurularında bu şart aranmamaktadır. Hangi İngiltere Yerleşim Vizesi başvurularında dil yeterliliği şartı arandığı ve farklı İngiltere Evlilik/Yerleşim Vizesi başvurularının gereksinimleri hakkında detaylı bilgi almak için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Yerleşim Vizesi başvuruları oldukça karmaşık yapıda başvurulardır. Başvuru dosyalarında oluşabilecek herhangi bir hata veya eksiklik başvurunun reddedilmesine yol açabilmektedir. Bu açıdan danışmanlık hizmeti alarak başvuruda bulunmak başvurunun olumlu sonuçlanması olasılığını yükseltebileceği için önemlidir. CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek İngiltere Yerleşim Vizesi başvuruları, başvurularda gereken belgeler, başvuru sahiplerinin sağlamaları gereken şartlar ve bu şartların sağlandığının nasıl ispat edilebileceği hakkında detaylı bilgi alabilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden faydalanarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, 2006'dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmıştır. CSS & Co Legal Services vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak iletişime geçebilir, İngiltere Yerleşim Vizesi gereksinimleri, başvuruları, başvuru prosedürleri, İngiltere vizesi başvuruları, göçmenlik kuralları ile ilgili detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 896 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular