image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesine Visa4UK Sayfasından Mı Başvurulur?

İngiltere vizesine Visa4UK sayfasından uzmanlarımızın dolduracağı başvuru formu ve yine uzmanlarımızca gerçekleştirilecek olan diğer prosedürel işlemler tamamlandıktan sonra başvuru yapılabilmektedir.

İngiltere vizesi başvurularında oldukça karmaşık prosedürler bulunduğu için bu başvuruları danışmanlık alarak gerçekleştirmek olumlu sonuç alma ihtimalini arttırabilmek adına oldukça yararlı olmaktadır. İngiltere vize ve göçmenlik yönetmeliklerince vize başvurusunda mutlaka yapılması gereken işlemlerinden bazıları; belgelerin eksizsiz olması, belgelerin tercümelerinin de olması, başvuru formunun doldurulması, ücretlerin ödenmesi, başvuru merkezinden randevu alınmasıdır. Bu çok sayıda ve karmaşık yapıdaki işlemlerde danışmanlık almak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanlarıyla iletişime geçebilirler.

İngiltere vizesine Visa4UK sayfasından uzmanlarımızın dolduracağı başvuru formu ve yine uzmanlarımızca gerçekleştirilecek olan diğer prosedürel işlemler tamamlandıktan sonra başvuru yapılabilmektedir. Tüm bu işlemler hakkında detaylı bilgi websitemizde yer almakla birlikte başvuru sahipleri CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçerek de detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti alabileceklerdir.

CSS Legal, 2006 yılından bu yana vize danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1323 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular