image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Yeşil Pasaport Ücreti Ne Kadardır?

İngiltere vizesi yeşil pasaport ücreti olarak belirlenmiş ayrı bir vize/başvuru ücreti olmayıp ödenecek ücret başvuru yapılacak olan vize türüne bağlıdır.

İngiltere vizesi yeşil pasaport ücreti olarak belirlenmiş vize/başvuru ücretleri bulunmamaktadır. Vize türlerine göre ödenecek olan ücretler standart olup bordo, gri, yeşil pasaport olup olmamasına göre bir fiyat farklılaştırması yapılmamaktadır. Vize/başvuru ücreti başvuru yapılacak olan İngiltere vizesi türünün kapsamına bağlıdır.

İngiltere vizesi başvurularında ödenecek olan başvuru/vize ücreti, İngiltere makamlarınca Sterlin olarak belirlenmiş olmasına rağmen başvuru merkezlerince dolar üzerinden alınan bir ücret olup kura bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle güncel fiyatlar için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçilmesi yararlı olacaktır.

İngiltere göçmenlik kurallarına göre geçerli bir başvuru yapabilmek için başvuru/vize ücretinin yatırılması işleminin mutlaka yapılması gerektiğine dikkat edilmelidir. Bu ücret, İngiltere Vize Başvuru Merkezinde yapılan işlemler, dosyanın İngiltere Konsolosluğuna gönderilmesi, İngiltere Konsolosluğunda değerlendirilmesi gibi pek çok işlemin gerçekleştirilebilmesi için alınan bir ücrettir. Bu nedenle de bu ücret yatırılmadıkça hiçbir vize işlemi gerçekleştirilmemekte ve sonuç olumsuz olsa dahi işlemler gerçekleşmiş olacağı için ücret iadesi yapılmamaktadır.

İngiltere vizesi başvurularında hangi işlemlerin yapılması gerektiği ve bu işlemleri yaparken nasıl bir prosedür izlemek gerektiğine dair bilgi almak ve başvurunuzu gerçekleştirmek üzere CSS Legal ile irtibata geçebilirsiniz. Türkiye ve Londra ofisleri bulunan firmamız, her iki ülkede yapacağınız tüm vize ve göçmenlik başvurularında danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 6938 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular