image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Uzatma Başvurusu Nasıl Yapılır?

İngiltere vizesi uzatma başvurusu, İngiltere’ye gidilen vizenin süresinin dolması ile bazı İngiltere vizesi türlerinde yapılabilmekte olan bir başvurudur.

İngiltere’ye gidilen vizenin süresinin dolması ile bazı İngiltere vizesi türlerinde İngiltere vizesi uzatma başvurusu yapılarak İngiltere’de kalış süresini uzatabilmek mümkündür. Uzatılabilen vizelerden biriyle İngiltere’ye gitmemiş olan, yani İngiltere göçmenlik kanun ve yönetmeliklerince İngiltere’den vizesini uzatması mümkün olmayan başvuru sahipleri yalnızca Ankara Antlaşması VizesiAB vatandaşları için İngiltere Yerleşim Vizesi, insan hakları başvurusu gibi istisnai başvurulardan birini yaparak İngiltere’deki kalış süresini uzatabilmektedir.

İngiltere’den İngiltere vizesi uzatma başvurusu yapabilmek için danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesindeki belgelerin tamamlanıp, tercüme edilmesi gerekenlerin tercümesi yapılıp, başvuru formları İngilizce doldurulup, ödemeler yapıldıktan sonra öncelikli veya hızlandırılmış servis gibi bir ihtiyaç varsa bunlar ile ilgili işlemlerin tamamlanmasının ardından yine uzmanlarımızla irtibat halinde alınmış olacak randevunun gün ve saatinde hazır hale gelmiş başvuru dosyasının incelenmek üzere İngiltere İçişleri Bakanlığına gönderilmesini sağlamak için teslim edilmesi gerekir. Tüm bu işlemlerde CSS Legal uzmanlarından detaylı bilgi ve danışmanlık alabilirsiniz.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında başvuru sahiplerine profesyonel destek sunmakta olan CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1142 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular