image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Süreci Nasıldır?

İngiltere vizesi süreci, pasaport çıkartılması, doğru vize türünün belirlenmesi, belgelerin ve tercümelerin eksiksiz olması, başvuru formunun doldurulması, başvuru merkezinden randevu alınması, biyometrik bilgiler ve başvuru dosyasının randevuda sunulması gibi süreçleri kapsamaktadır.

İngiltere vizesi başvurusu yapacak olan başvuru sahipleri bilmelidir ki; İngiltere vizesi süreci oldukça karmaşık işlemlerden oluşmaktadır. Bu işlemler; pasaport çıkartılması, doğru vize türünün belirlenmesi, belgelerin ve tercümelerin eksiksiz olduğu başvuru dosyasının hazırlanması, başvuru formunun İngilizce doldurulması, başvuru merkezinden randevu alınması, biyometrik bilgiler ve başvuru dosyasının randevuda sunulması gibi süreçleri kapsamaktadır.

Yukarıda bahsedilen bu karmaşık süreçlerle ilgili İngiltere vize ve göçmenlik kuralları sürekli olarak değiştirildiği için en güncel bilgilere sahip uzmanlarımızla başvuru yapmak başvuru sahiplerinin hem işlemleri kolayca yapabilmesi hem de olumlu sonuç alma ihtimalini arttırabilmesi adına oldukça yarar sağlamaktadır. Detaylı bilgi almak ve başvurusunu profesyonel destek alarak prosedürlere en uygun şekilde gerçekleştirmek isteyen kişiler CSS & Co Legal Services ile iletişime geçebilirler.

İngiltere’de Londra ile Türkiye’de Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 995 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular