image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Red Alanlar Ne Yapmalıdır?

İngiltere vizesi red alanlar, CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçerek itiraz başvuruları ile ilgili bilgi ve başvurularında danışmanlık hizmeti alabilirler.

İngiltere’ye herhangi bir maksatla (eğitim görmek, yerleşmek, çalışmak vb.) yapılan İngiltere vizesi başvurularında dosyanın durumuna ve vize değerlendirmesini yapan memurun kanaatine göre vize alınabileceği gibi bu ve benzeri şartlar sağlanamadığı takdirde olumsuz sonuçlar alınacaktır. Böyle durumlarda vize reddi, başvuru yasağı, maddi kayıp, ileride yapılabilecek muhtemel başvurular için olumsuz geçmiş oluşturulması vb. birçok olumsuz sonuca yol açılabilmektedir.

İngiltere vizesi red alanlar, CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçerek itiraz başvuruları ile ilgili bilgi ve başvurularında danışmanlık hizmeti alabilirler. Bu sayede oluşabilecek tüm sorunları ortadan kaldırarak gerçekleşen olumsuz sonuçların etkilerini de en aza indirebileceklerdir.

İtiraz başvuruları temelde itiraz davası ve idari itiraz olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Bunların dışında itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu da yapılabilmektedir. Bu başvurulardan hangisini yapabilecekleri ve hangisinin kişinin durumuna göre olumsuz sonucu olumluya çevirmesi ihtimalinin daha yüksek olduğu ile ilgili detaylı bilgi almak üzere CSS Legal uzmanlarıyla iletişime geçilebilir.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış firmamızla irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve başvuru sürecine dair her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 982 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular