image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Red Alanlar İtiraz Edebilir Mi?

İngiltere vizesi red alanlar, vize ret kararına idari itiraz, itiraz davası ve yeniden değerlendirme başvurusu yollarıyla itiraz edebilir. Bu itiraz yollarına başvurabilmek için hangi şartları sağlamak gerektiği konusunda CSS Legal uzman danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere vizesi red alanlar, vize reddi almış olmanın verdiği psikolojiyle vize reddine itiraz konusunda genellikle internetteki forum, sözlük gibi sayfalarda araştırma yaparak bilgi edinmeye çalışmaktadır. Ancak güvenilirliği şüpheli olan bilgi ve yorumları içeren bu sitelerdeki bilgileri dikkate alarak yapılan vize başvurularının ret alma oranı artmaktadır.

İngiltere vizesi red alanlar vize reddine itiraz edebilir ve başvurduğu vize türüne göre idari itiraz, itiraz davası ve yeniden değerlendirme başvurusu gibi üç çeşit vize itiraz yolunu kullanabilir. İngiltere vizesi red alanlar bu yolları kullanabilmek için başvurduğu vize türünün hangi itiraz yollarına açık olduğunu CSS Legal uzman danışmanlarından öğrenebilir. İngiltere vizesi ve vize retlerine itiraz konusunda profesyonel danışmanlık veren CSS Legal uzman danışmanları vize reddine itiraz başvurularında tekrar ret alma ihtimalini büyük oranda azaltarak bireylerin yeniden aynı maddi manevi yükler altına girmesini önlemektedir.

İngiltere vizesi red alanların başvurabileceği üç tür itiraz yolunun belirli başvuru şartları vardır. İngiltere puan bazlı sistem (Tier-1-2-4-5 vizeleri) içinde bulunan vize türlerine ve Ankara Antlaşması Vizesi retlerine idari itiraz başvurusu yapılabilir. İnsan haklarına aykırı ret kararları, İngiltere vatandaşlığından çıkarılma karaları gibi ret nedenleriyle İngiltere Göçmenlik Mahkemesinin 1. derece mahkemesine yapılabilecek olan itiraz davası, İngiltere vize türleri başvurularında gerekli evrak eksikliği, prosedürlerin uygulanmaması, başvuru şartlarının sağlanamaması gibi konularda verilen vize reddine itiraz kapsamlı yeniden değerlendirme başvurusu olarak söylenebilir. Vize reddine itiraz başvurusu hakkında detaylı bilgi için CSS Legal uzman danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.  

CSS & Co Legal Services İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları ve İngiltere vatandaşlığı konularında Londra, Ankara, İstanbul ofisleriyle 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

İngiltere vizesi red alanlar nasıl bir yol izlemelidir, İngiltere vize reddi neden alınır, İngiltere vize başvuruları nasıl yapılır gibi sorularınız varsa CSS Legal İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla CSS & Co Legal Services uzman danışmanlarına ulaşarak tüm sorularınıza yanıt bulabilir, Birleşik Krallık vizesi ve vize reddi başvuru işlemlerine zaman kaybetmeden başlayabilirsiniz.

Bu sayfa 823 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular