image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Parası Ne Kadardır?

İngiltere vizesi parası, başvuru sahiplerinin hangi İngiltere vizesi türüne başvuru yaptığı ve ek bir servis (öncelikli servis, walk-in servis vb.) kullanıp kullanmamasına göre net olarak belli olacaktır.

İngiltere vize başvurularının çoğunda başvurunun gerçekleştirilebilmesi için vize harcı alınmaktadır. Başvuru sahipleri, ek bir servis (öncelikli servis, süper öncelikli servis, walk-in servis vb.) kullanırlarsa başvuru ücretine ek ödeme yapmaları da gerekecektir. Bu nedenle toplam ödenecek İngiltere vizesi parası kişinin başvuru yapacağı vize türüne ve bir servis kullanıp kullanmamasına göre belirlenecektir.

İngiltere vizesi başvurusu yapacak olan başvuru sahipleri başvuru ücreti ile ilgili olarak bilmelidir ki; bu başvurularda para iadesi yapılmamaktadır. Dolayısıyla bu durum para iadesi yapılmadığı için ve diğer başvurularda tekrar vize harcı ödemek durumunda kalınacağından dolayı başvuru sahibinin maddi kayba uğramasına yol açacaktır. Çünkü bu ücretler başvurunun gerçekleştirilebilmesi için ödenmektedir. Bu nedenle bir sonraki vize başvurusunda ya da itiraz kapsamlı başvuruda ücretler yeniden ödenmek durumundadır.

CSS Legal, 2006 yılından bu yana vize danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1086 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular