image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi İtiraz Formu Var Mıdır?

İngiltere vize itiraz formu adlı bir form olmamakla birlikte vize reddine itiraz yollarını CSS Legal uzmanları aracılığıyla kullanmaya karar veren bireyler uzmanlarımızla iletişime geçerek bu başvurular hakkında detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti alabilirler.

İngiltere vize itiraz formu adı verilen bir form bulunmamakla birlikte İngiltere vize reddine itiraz başvurusunda bulunacak bireylerin her biri ayrı prosedürlere sahip İngiltere vizesi reddine itiraz başvurularında (itiraz davası, idari itiraz ve yeniden değerlendirme başvurusu) uzmanlarımızdan destek alması yararlı olacaktır. Birleşik Krallık vize reddine itiraz yolları; vize reddine itiraz kapsamlı yeniden değerlendirme başvurusu (re-consideration), idari itiraz (administrative review) ve itiraz davası (appeal) olarak üçe ayrılmakta olup vize reddine itiraz başvuru yollarının her birinin kendi başvuru şartları bulunmaktadır.

İngiltere vize reddi, bireylerin Birleşik Krallık Göçmenlik Kanunlarına uygun başvuru yapmamasından veya yaşam standartlarının başvurunun gerektirdiği şartlara (maddi yeterlilikler, konaklama imkanları vb.) uygun olmamasından dolayı verilebilir. Vize reddine sebep olan durumlar hakkında CSS Legal uzmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

CSS Legal uzmanlarıyla vize reddine itiraz başvurusu yapmaya karar veren bireyler adına yapılacak savunmada İngiltere vize itiraz formu doldurulup, başvuru dosyasında eksik belge bulunuyorsa bu eksik belgeler temin edilip, hangi vize reddine itiraz yollarının kullanılıp kullanılmayacağına karar verilir ve vize onayının verilmesi talebinde bulunulur. İngiltere vize reddine itiraz prosedürleri hakkında detaylı bilgiyi CSS Legal uzmanlarına danışarak edinebilirsiniz.

CSS & Co Legal Services İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları ve İngiltere vatandaşlığı konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi ve vize reddine itiraz başvuruları için danışmanlarımıza telefon aracılığıyla veya Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek ulaşabilir, her türlü sorularınızı sorabilirsiniz.

İngiltere vize itiraz formu nasıl doldurulur, İngiltere vize reddine itiraz başvurusu nasıl yapılır, İngiltere vize itiraz yolları nelerdir gibi soruları bulunan bireyler CSS Legal İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla CSS & Co Legal Services uzmanlarına danışarak tüm sorularınıza yanıt bulabilir, İngiltere vizesi ve İngiltere vize reddi başvuru işlemlerine zaman kaybetmeden başlayabilirsiniz.

Bu sayfa 736 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular