image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi için Öğrenci Belgesi Gerekir Mi?

Öğrenci belgesi, İngiltere vizesi başvurularında öğrencilerin Türkiye’de okulunun devam etmekte olduğunu ve Türkiye’ye geri döneceğini gösterebilmesi için öğrencilerden istenebilmektedir.

İngiltere’ye İngiltere Öğrenci Ziyaretçi Vizesi, İngiltere Uzatılmış Öğrenci Ziyaretçi Vizesi, Tier 4 İngiltere Öğrenci Vizesi gibi türleri bulunan İngiltere öğrenci vizesi türleriyle ve ziyaret kapsamlı vize türlerinden biriyle İngiltere’ye gidecek öğrencilerin başvuru dosyalarına öğrenci belgelerini koymaları da istenebilmektedir. Bu belgenin istenmesinin nedeni, başvuru sahibinin Türkiye’de yerleşik bir düzeninin olduğu, eğitiminin devam etmekte olduğu ve dolayısıyla İngiltere’ye gittikten sonra Türkiye’ye geri döneceğini ispatlayabilmesidir.

Başvuru dosyasında diğer gerekli belgelerle birlikte öğrenci belgesinin de olup olmaması gerektiğine dair bilgi almak, başvuru yapılması gereken vize türünden emin olmak, belgelerin tercümesini yaptırmak gibi vize başvuru prosedürlerinin tamamında profesyonel destek almak için CSS Legal İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere’de Londra ile Türkiye’de Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1034 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular