image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi için Muvafakatname Hangi Durumlarda Gereklidir?

İngiltere vizesi için muvafakatnamenin istenebildiği İngiltere Tier-4 Çocuk Öğrenci Vizesi, İngiltere Çocuk Ziyaretçi Vizesi gibi vize türleri vardır.

İngiltere vizesi başvurularında her bir başvuru sahibinin kendi ekonomik ve kişisel şartları ile İngiltere’ye gidiş amacını gösterebilmesi için İngiltere Konsolosluğunda değerlendirilmek üzere başvuru merkezine bir başvuru dosyası sunması gerekir. Bu başvuru dosyası başvuru sahibinin gidiş amacına göre İngiltere vizesi türü belirlendikten sonra uzmanlarımızca evrak listesinin oluşturulmasının sonrasında getirilecek evraklar ile bu evrakların tercümelerinden oluşmaktadır.

Bazı İngiltere vizesi türlerinde muvafakatnamenin de başvuru dosyasında olması gerekebilmektedir. Muvafakatnamenin istenebildiği vize türleri; İngiltere Tier-4 Çocuk Öğrenci Vizesi, İngiltere Öğrenci Ziyaretçi Vizesi, İngiltere Çocuk Ziyaretçi Vizesi vb.dir. Bu başvurulardan birini yapacak olan 18 yaşın altındaki çocuklar ebeveynlerinden her ikisinin ya da birinin çocuğun İngiltere’ye gidebileceğine dair muvafakatının olması gerekir.

Yukarıda bahsedilen başvurularda muvafakatname dışında hangi belgelerin olması gerektiğine dair bilgi almak ve başvurusunu gerçekleştirmek üzere başvuru sahipleri CSS Legal’in uzmanlarıyla irtibata geçebilirler.

İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2242 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular