image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Danışmanlık Hizmeti Almak Nasıl Yarar Sağlar?

İngiltere vizesi danışmanlık hizmeti alınması, olumlu sonuç alma ihtimalini arttırabilmek, prosedürlere uygun bir başvuru gerçekleştirmek, olumlu sonuç alma ihtimalini yükseltmek gibi faydaları olması dolayısıyla başvuru sahiplerine pek çok yarar sağlamaktadır.

İngiltere vizesi danışmanlık hizmeti almak, pek çok açıdan başvuru sahiplerine yarar sağlamaktadır. Karmaşık başvuru sürecini kolaylaştırmak, olumlu sonuç alma ihtimalini arttırmak, hata riskini düşürmek, İngiltere vize ve göçmenlik kuralarına uygun bir başvuru gerçekleştirmek bu avantajlardan bazılarıdır. Bu avantajlara sahip olmak isteyen başvuru sahipleri İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarıyla başvurularını gerçekleştirebilirler.

İngiltere vize ve göçmenlik başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vizesi danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. İngiltere vize başvuru dosyasının için belgelerin tamamlanıp, tercümelerinin yapılıp, İngilizce başvuru formlarının doldurulup, varsa başvuru harç ve ödemelerinin yapılıp, randevularının alınması sonrasında konsolosluğa incelenmek üzere gönderilmesini sağlamak üzere teslim edilebildiği İngiltere Vize Başvuru Merkezinden danışmanlarımızca randevusu alınması işlemlerini uzmanlarımızla birlikte olumlu sonuç alma ihtimalinizi arttırabileceğiniz şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

İngiltere’de Londra ile Türkiye’de Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 997 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular