image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Business Class Service Hangi Servisleri Kapsamaktadır?

İngiltere Vizesi Business Class Service çatısı altında toplanan öncelikli servisler İngiltere vizesi başvurularının daha hızlı sonuçlanması, randevu alınmadan başvuru yapılması vb. amaçlarla kullanılabilmektedirler. Bu servislerin ne oldukları, nasıl kullanılabilecekleri ve prosedürleri hakkında firmamız uzmanları ile irtibata geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere vizesi başvurularında başvuru sahiplerinin başvuruları esnasında ihtiyaç olması durumunda yararlanabilecekleri çeşitli servisler vardır. İngiltere Vizesi Business Class Service kapsamında bulunan bu servisler, başvuru sahiplerine başvurularını daha hızlı sonuçlandırmak veya İngiltere Vize Başvuru Merkezinden randevu almadan başvuruda bulunmak gibi imkânlar sunmaktadır. 

Başvuru sahipleri başvurularını normal mesai saatlerinden farklı saatlerde yapmak ihtiyacı içerisindeyseler Mesai Saatleri Dışında Başvuru Servisi (Prime Time Appointment Service) kullanarak başvurularını gerçekleştirebilirler. Benzer şekilde, eğer başvuru sahipleri İngiltere Vize Başvuru Merkezinde randevuları bulunmadığı halde başvuruda bulunmak isterler ise Randevu Almadan İngiltere Vizesi Başvuru Servisi (Premium Lounge Service) kullanmaları mümkündür. 

Öncelikli/hızlandırılmış servisler de İngiltere Vizesi Business Class Service kapsamında yer almaktadırlar. Bu servisler vize başvurularının normalden daha hızlı sonuçlanmasına olanak tanıyabilmektedirler. Vize başvurularının değerlendirme süreleri yerleşim kapsamlı başvurular ve Ankara Antlaşması Vizesi başvuruları haricinde ortalama 15 gündür fakat bu süre İngiliz Konsolosluğunun yoğunluk oranına göre değişmektedir. Bu noktada öncelikli/hızlandırılmış servisler kullanılarak bu süreyi kısaltmak mümkün olabilmektedir. Öncelikli Servis (Priority Visa Service) başvuruların değerlendirilme süresini 5 iş gününe, Süper Öncelikli Servis (Super Priority Service) ise 24 saate indirebilmektedir.

Bu servislerle benzerlik gösteren ve sadece İngiltere Yerleşim Vizesi başvurularında kullanılabilecek olan Yerleşim Vizesi İçin Öncelikli Servis (Settlement Priority Visa Service) de İngiltere Vizesi Business Class Service kapsamındadır. Bu servis kullanıldığı takdirde İngiltere Yerleşim Vizesi başvurularının ortalama değerlendirilme süreleri olan 12 hafta (90 gün) içerisinde değil 12 iş günü içerisinde sonuçlanmaları mümkün olabilmektedir.

Öncelikli servisler hakkında göz önünde bulundurulması gereken husus, bu servislerin kendilerine özgü ücretlere ve prosedürlere sahip olduklarıdır. Başvuru sahipleri öncelikli servislerin ücretleri, gereksinimleri ve prosedürleri hakkında CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirler.

CSS & Co Legal Services, İngiltere'de ve Türkiye'de bulunan başvuru sahiplerine hizmet veren bir danışmanlık şirketidir. 2006'dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış olan CSS & Co Legal Services uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak iletişime geçebilir, vize başvuruları, öncelikli servisler, göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Bu sayfa 966 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular