image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Başvuru Merkezi İstanbul’a İngiltere Vizesi Başvurusu Nasıl Yapılır?

İngiltere Vizesi Başvuru Merkezi İstanbul’a başvuru yapacak olan kişiler prosedürler gereğince randevu alıp, bu randevuda başvuru dosyası ve biyometrik bilgilerini vererek başvurularını gerçekleştirebilirler.

İngiltere Vizesi Başvuru Merkezi İstanbul’a vize başvurusu yapacak olan başvuru sahipleri prosedürlere uygun olarak başvurularını gerçekleştirmelidir. Aksi takdirde vize reddi ve hatta başvuru yasağı dahi alabileceklerdir. Olumsuz bir geçmiş oluşturarak gelecekteki başvuruları riske atmamak ve maddi kayba uğramamak için prosedürlere uymak oldukça önem arz etmektedir. İngiltere vizesi başvurularında uzman danışmanlarla başvuru gerçekleştirerek bu riski minimuma indirmek isteyen başvuru sahipleri CSS & Co Legal Services ile iletişime geçebilirler.

İngiltere vizesi başvurularında öncelikle başvuru yapılacak vize türünün doğru belirlenmesi ve buna bağlı olarak başvuru formunun doğru seçilerek mümkün olan en eksiksiz şekilde doldurulabilmesi gerekir. Bununla birlikte kişinin başvuru yapacağı vizenin şartlarını karşılayabildiğini belgeleyebilmesi için bir başvuru dosyası hazırlanması gerekir. Başvuru dosyasına konacak belgelerin tercümeleri de dosyada yer almalıdır. Danışmanınız tarafından sağlanacak olan belge listesindeki belgelerin tamamlanıp, tercüme edilmesi gerekenlerin tercümesi yapılıp, ilgili formlar doldurulup, varsa harç ve ödemeler tamamlandıktan sonra yine danışmanlarınızla irtibat halinde alınacak randevunun gün ve saatinde hazır hale gelmiş başvuru dosyasını incelenmek üzere konsolosluğa gönderilmesini sağlamak için başvuru merkezine elden teslim edilmesi gerekir. Başvuru dosyası ile birlikte parmak izi ve fotoğraftan oluşan biyometrik bilgilerin de başvuruda bizzat verilmesi gerektiği için başvuru sahibinin yerine başka biri başvuru yapamamaktadır.  

İngiltere vizesiİngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1148 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular