image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi 1 Yıllık Alınabilir Mi?

Kapsamına göre oldukça farklı türlere ayrılan İngiltere vizesi başvurularında alınan vize süreleri farklılık göstermekle birlikte, 1 yıllık İngiltere vizesi alınabilen türler de bulunmaktadır.

İngiltere vizesi başvuruları kapsamlarına göre çok farklı kategorilere ayrılmaktadır. Bazı kategoriler de kendi içerisinde çeşitli alt kategorilere sahiptir. Bu kategorilerin ve alt kategorilerin her birinin kapsamı, şartları, verilen vize süresi gibi hususlar farklılık göstermektedir. Kapsamına göre oldukça farklı türlere ayrılan İngiltere vizesi başvurularında 1 yıllık İngiltere vizesi alınabilen türler de bulunmaktadır. İngiltere ziyaretçi/turist vizesi, Tier-4 İngiltere öğrenci vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi (ilk vize başvurusu) 1 yıllık alınabilecek vizelere örnek olarak gösterilebilir.

İngiltere vizesi başvuruları, karmaşık başvuru prosedürlerine sahip olan başvurulardır. Bunun yanında başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenlerle bu başvurularda vize danışmanlığı almak başvuru sahiplerinin prosedürlere uygun bir başvuru yaparak olumlu sonuç alma ihtimallerini arttırabilmeleri açısından oldukça avantajlı olacaktır.

İngiltere vizesi başvurularında hangi işlemlerin yapılması gerektiği ve bu işlemleri yaparken nasıl bir prosedür izlemek gerektiğine dair bilgi almak ve başvurunuzu gerçekleştirmek üzere CSS Legal ile irtibata geçebilirsiniz. Türkiye ve Londra ofisleri bulunan firmamız, her iki ülkede yapacağınız tüm vize ve göçmenlik başvurularında danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1105 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular