image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vize Reddine İtiraz Dilekçesi Örneği Nereden Bulunabilir?

İngiltere vize reddine itiraz dilekçesi örneği olarak vize retlerine itiraz başvurularında kullanılan ve verilmiş ret kararına neden itiraz edildiği hususunu belirten yazılar sayılabilmektedir. Vize reddine itiraz başvurularının gereksinimleri hakkında firmamız uzmanları ile görüşebilirsiniz.

İngiltere vizesi başvuruları çeşitli nedenlerle olumsuz sonuçlanabilmektedir. Başvuru dosyasında bazı eksiklikler bulunması, başvurunun yalan beyan içermesi vb. sebepler ile vize reddi verilmesi mümkündür.  Bazı durumlarda başvuru sahipleri verilmiş ret kararına itiraz ederek başvurunun haksız yere reddedildiğini söyleyebilir ve vizenin verilmesini talep edebilirler.

Vize başvurusunun reddedilmesi durumunda başvuru sahipleri itiraz davası (appeal) açabilecekleri gibi vize reddinin başvuruyu değerlendiren vize memurunun hatasından kaynaklanması durumunda idari itiraz (administrative review) başvurusunda da bulunabilmektedirler.  Başvuru sahipleri aynı zamanda olumsuz sonuçlanan vize başvurusunu başvuru dosyasını tekrar ve ilk sefere nazaran daha detaylı bir şekilde hazırlayarak başvuru yineleyebilir ve böylece itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusunda bulunabilirler.  Başvuru yaptığı vize türüne göre itiraz hakkının ne olduğu belli olan başvuru sahibinin itiraz başvurusunda İngiltere vize reddine itiraz dilekçesi örneği olarak nitelendirilebilecek olan yazıların yer alması gereklidir.

İngiltere vize reddine itiraz dilekçesi örneği olarak gösterilebilecek olan yazılar itiraz başvurusunun hangi sebeplerden ötürü yapıldığını, başvurunun reddedilmesinin neden hatalı ya da yersiz olduğunu bildiren ve vizenin verilmesini talep eden yazılardır.  Bu yazıların içeriği hakkında CSS Legal vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile iletişime geçerek detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Başvuru sahiplerinin hangi itiraz haklarına sahip olacakları başvurusu olumsuz sonuçlanan İngiltere vizesine göre değişebilmektedir.  Tüm İngiltere vizesi başvurularında başvuru sahiplerinin yapabilecekleri itiraz başvurusu itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusudur.  İtiraz davası açma ve idari itiraz başvurusunda bulunma haklarının tanınıp tanınmayacağı ise vize türlerine göre farklılık göstermektedir. CSS Legal vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile iletişime geçerek nasıl itiraz haklarına sahip olduğunuzu öğrenebilir ve itiraz başvuruları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış olan CSS & Co Legal Services’in uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek irtibata geçebilir, İngiltere vize reddine itiraz başvurularının gereksinimleri, itiraz başvurusu süreci ve itiraz başvurusu dosyaları hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 901 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular