image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vize Reddi Tekrar Basvuru Hakkı Sağlar Mı?

İngiltere vize reddi alınması halinde vize ret mektubunuzla birlikte bir CSS Legal uzmanıyla iletişime geçerek alternatiflerinizi öğrenebilir ve redde itiraz ederek olumsuz sonucunuzu olumlu ile değiştirme ihtimalinizi arttırabilirsiniz.

İngiltere vize reddi tekrar basvuru hakkının sınırlanıp sınırlanmayacağı konusunda birçok başvuru sahibi endişe içindedir. İngiltere vize reddi almak istemeyen bireyler İngiltere’nin Brexit sürecinin getirilerinin neler olacağı hususunda araştırma yapmakta hatta vize başvurularını ertelemektedir. Ancak bu tutumların, İngiltere vize başvuru işlemleri hakkında forum, sözlük gibi güvenilir olmayan sayfalardan bilgi edinmeye çalışılması kadar yanlış olduğu bilinmelidir. İngiltere vizesine başvuracak olan bireyler konusunda uzman CSS Legal profesyonel danışmanlarıyla iletişime geçerek bilgi alabilir ve her türlü sorularına yanıt bulabilir.

İngiltere vize reddi tekrar basvuru hakkı bulunmaktadır. İngiltere vize reddine itiraz etmek isteyen bireyler için üç yol vardır; idari itiraz, itiraz davası ve yeniden değerlendirme başvurusu. Bu itiraz yollarının her birinin başvuru şartları bulunmaktadır. Örneğin itiraz davası, İngiltere vizesine verilen reddin haksız olması, İnsan haklarına aykırı olması, aile birliğini bozması vb. gibi nedenlerle İngiltere Göçmenlik Mahkemesine açılabilir. İtiraz yolları hakkında detaylı bilgi almak isteyen bireyler CSS Legal uzmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere vize reddi tekrar basvuru hakkının ve itiraz yollarının İngiltere’nin Avrupa Birliği’nden ayrılma süreci içerisinde veya sonrasında sınırlanıp sınırlanmayacağı, İngiltere vizesi başvuru şartlarının değişip değişmeyeceği hakkında net bir karar veya bilgi bulunmamaktadır.

CSS & Co Legal Services İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları ve İngiltere vatandaşlığı konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi ve vize reddine itiraz başvuruları için danışmanlarımıza telefon aracılığıyla veya Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek ulaşabilir, her türlü sorularınızı sorabilirsiniz.

İngiltere vize reddi tekrar basvuru hakkı bulunuyor mu, İngiltere vize reddine hangi itiraz yolları bulunmaktadır gibi sorularınızız yanıtı almak ve daha detaylı bilgi sahibi olmak isteyen bireyler CSS Legal İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla CSS & Co Legal Services uzman danışmanlarına ulaşarak İngiltere vizesi ve İngiltere vize reddi başvuru işlemlerine zaman kaybetmeden başlayabilirler.

Bu sayfa 1143 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular