image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vize Reddi İtiraz Dilekçesi Örneği İçeriğinde Ne Vardır?

İngiltere vize reddi itiraz dilekçesi örneği bulunmamakla birlikte, başvuru sahiplerinin vize reddine itirazda bulunurken hazırlanan savunmayı dilekçe olarak bilmesi yaygın bir yanlış kanıdır.

İngiltere vize reddi itiraz dilekçesi örneği çeşitli internet sitelerinde sergilenmektedir; ancak böyle bir dilekçenin bulunmadığı vize reddine itirazda bulunacak bireylerce bilinmelidir. Vize reddine itiraz başvurusunda olumsuz sonucun olumluya çevrilebilmesi için vize reddi gerekçeleri ortadan kaldırılarak savunma yapılır. Bireyler bu savunmanın içeriğinde vize reddine sebep olan durumların ortadan kaldırıldığı veya bu durumların daha açık ve anlaşılır şekilde izahını sağlayan bilgi ve belge eklendiğini ifade eder, vize onayının verilmesi talebinde bulunulur. Ancak her İngiltere vize reddi sebebinin farklı olması gibi, her İngiltere vize reddine itiraz başvuru savunmasının da farklı olacağını itiraz başvurusu yapmak isteyen bireylerin unutmaması gereklidir.

İngiltere vize reddine itiraz dilekçesi örneği arayan bireyler çeşitli internet sitelerinde araştırma yapmaktadır. Forum, sözlük gibi sayfalarda bulunan güvenilir olmayan ve doğruluğu şüpheli olan bilgilerle vize başvurusunda veya vize reddine itiraz başvurusunda bulunarak tekrar vize reddi hatta vize başvuru yasağı alabilmektedir. İngiltere vize başvurusu ve İngiltere vize reddine itiraz başvurusu konusunda uzman bireylerle yapılacak başvurularda vize onayı alma ihtimalini yükseltecek olan CSS Legal uzmanlarıyla başvurularını yapmaya karar verdiklerinde bireyler adına yapılacak savunmada İngiltere vize itiraz formu doldurulup, başvuru dosyasında eksik belge bulunuyorsa bu eksik belgeler temin edilip hangi vize reddine itiraz yollarının kullanılıp kullanılmayacağına karar verilir.

İngiltere vize reddi, bireylerin Birleşik Krallık Göçmenlik Kanunlarına uygun başvuru yapmamasından veya standartlarının başvurunun gerektirdiği şartlara uygun olmamasından dolayı verilebilir. CSS Legal uzmanları bireylerin göçmenlik kurallarına ve Birleşik Krallık kanunlarına uygun başvuru yapması için destek olarak başvuru reddi ihtimalini en aza düşürecektir.

Vize reddi mektubu, İngiltere vize başvurularını değerlendiren vize memuru tarafından bireylere gönderilen, vize reddi gerekçelerinin yazdığı ve vize reddine itiraz yollarının hangisi olduğuna veya itiraz etme hakkının bulunup bulunmadığına dair bilgileri içeren evraktır. Bu belge vize reddinin neye dayanarak verildiğini ifade etmektedir. Vize reddine itiraz edilirken bu evrakta yazan bilgiler uzmanlarımızca dikkate alınmaktadır.

İngiltere vize reddine itiraz başvurularında kullanılacak Birleşik Krallık vize reddine itiraz yolları; vize reddine itiraz kapsamlı yeniden değerlendirme başvurusu (re-consideration), idari itiraz (administrative review) ve itiraz davası (appeal) olarak üçe ayrılmıştır.

Vize memuru, bireylerin kendi ülkesine geri döneceğine veya İngiltere’de yaşamayı sağlayacak yeterliliklerinin bulunduğuna inanmaması durumunda (örneğin maddi yeterliliğin kanıtlanamaması), kaybedilen güvenin yeniden temini noktasında uzmanlarımız vize reddine itiraz savunmasını yapacaklardır. İngiltere vize reddine itiraz dilekçesi konusunda araştırma yapan bireyler, itiraz dilekçesinin bulunmadığı ve her itirazın içeriğinin farklı olacağını bilmelidir. Her vize reddi gerekçesinin farklı olması gibi vize reddine yapılacak savunma ve savunmayı destekleyecek belgelerin farklı olduğu da bilinmelidir. İngiltere vize reddine itiraz başvuruları hakkında detaylı bilgi için CSS Legal uzmanlarımızla görüşebilir, ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

İngiltere vizesi ve vize reddine itiraz başvuruları için danışmanlarımıza telefon aracılığıyla veya Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek ulaşabilir, her türlü sorularınızı sorabilirsiniz. CSS & Co Legal Services İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları ve İngiltere vatandaşlığı konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

İngiltere vize reddi itiraz dilekçesi örneği nedir, İngiltere vize reddi nedenleri neler olabilir, İngiltere vize reddine nasıl itiraz edilebilir gibi sorular kafanızı kurcalıyorsa CSS Legal İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla CSS & Co Legal Services uzman danışmanlarına ulaşarak tüm sorularınıza yanıt bulabilir, İngiltere vizesi ve İngiltere vize reddi başvuru işlemlerine zaman kaybetmeden başlayabilirsiniz.

Bu sayfa 1932 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular