image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vize Red Oranı Artıyor Mu?

İngiltere vize red oranı, İngiltere’deki siyasi şartlar, ülkelerle diplomatik ilişkiler, dosyalardaki eksiklik veya hatalar gibi çeşitli dönemsel faktörler nedeniyle azalıp artmaktadır.

İngiltere vize red oranları İngiltere İçişleri Bakanlığı sitesinde belirli zamanlarda açıklanmaktadır. Başvuru sahipleri bu bilgiler ışığında başvuru yapma konusunda tereddütte kalmasına gerek yoktur. İngiltere vize red oranı çeşitli dönemsel değişkenlerden etkilenmekte ve bazı donemler artıp bazı dönemler azalmaktadır.

İngiltere vize reddi çeşitli sebeplerle verilebilir. Bunlar bireyin dosyasındaki eksiklik veya hatalar, maddi yeterliliklerin İngiltere’ye yapılacak seyahati karşılamıyor olması, İngiltere başvuru formunun seyahat amacına uygun doldurulmamış olması gibi çeşitli nedenler olarak örneklendirilebilir. Bu örnekler artırılabileceği gibi bireyin aldığı vize reddinin insan haklarına aykırı olduğu düşünülüyorsa itiraz davası, haksız yere vize reddi verildiği düşünülüyorsa idari itiraz, başvuru evraklarının yeterince değerlendirilmediği husus için yeniden değerlendirme başvurusu yapılarak itiraz başvuru yolları kullanılabilir.

İngiltere vize red oranı hakkında ve İngiltere vize reddine itiraz yollarını hakkında detaylı bilgi için CSS Legal uzman danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

CSS & Co Legal Services İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları ve İngiltere vatandaşlığı konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi ve vize reddine itiraz başvuruları için danışmanlarımıza telefon aracılığıyla veya Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek ulaşabilir, her türlü sorularınızı sorabilirsiniz.

CSS Legal İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla CSS & Co Legal Services uzman danışmanlarına ulaşarak tüm sorularınıza yanıt bulabilir, İngiltere vizesi ve İngiltere vize reddi başvuru işlemlerine zaman kaybetmeden başlayabilirsiniz.

Bu sayfa 963 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular