image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vize Red Alanlar Nasıl Bir Yol İzlemelidir?

İngiltere vize red alanlar, başvurduğu vize türüne göre kullanabileceği itiraz yollarını ve itiraz edebilmek için hangi şartları sağlaması gerektiğini CSS Legal uzman danışmanlarıyla telefon aracılığıyla veya ofislerimizi ziyaret ederek öğrenmektir.

İngiltere vize red alanlar bundan sonra ne yapabileceği konusunda araştırma yaparak genellikle internetteki forum, sözlük gibi sayfalardan bilgi edinmeye çalışmaktadır. Ancak bu gibi güvenilir olmayan ve gerçeğe uygun bilgi veya yorum içerip içermediği şüpheli olan sitelerin kaynak olarak kullanılarak vize reddine itiraz etmeye çalan bireyler tekrar vize reddiyle karşılaşmayı hatta vize başvuru yasağı almayı göze almalıdırlar.

İngiltere vize red alanlar vize reddi almış olmanın psikolojisi içerisinde tekrar tekrar eksik veya yanlış başvuru yaparak vize reddi hatta vize başvuru yasağı bile alabilmektedir. Böyle bir durumla karşılaşmamanız için CSS Legal uzman danışmanları vize reddi alındığı takdirde vize reddine itiraz başvurusunu CSS Legal Services uzmanlarıyla yapmaya karar vermiş bireyler için itiraz yollarını belirleyerek tekrar ret alma ihtimalini en aza indirmeyi hedeflemektedir. İngiltere vize red alanlar, başvurduğu vize türüne göre vize reddi itiraz yollarını kullanabilirler. Bu yollar; İngiltere puan bazlı sistem içinde bulunan vize türleri için ve Ankara Antlaşması Vizesi retlerine idari itiraz başvurusu, İnsan haklarına aykırı ret kararları, İngiltere vatandaşlığından çıkarılma karaları gibi ret nedenleriyle İngiltere Göçmenlik Mahkemesine yapılabilecek olan itiraz davası, İngiltere vize türleri başvurularında gerekli evrak eksikliği, prosedürlerin uygulanmaması, başvuru şartlarının sağlanamaması gibi konularda verilen vize reddine itiraz kapsamlı yeniden değerlendirme başvurusu olarak örneklendirilebilir. Vize reddine itiraz başvurusu hakkında detaylı bilgi için CSS Legal uzman danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.  

CSS & Co Legal Services İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları ve İngiltere vatandaşlığı konularında Londra, Ankara, İstanbul ofisleriyle 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

İngiltere vize red alanlar ne yapabilirler, İngiltere vize reddine itiraz başvurusu nasıl yapılır, İngiltere vize türleri nelerdir, İngiltere vize başvurusu nasıl yapılır gibi soruları bulunan tüm bireyler kafasını kurcalayan her şeyi CSS Legal İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla CSS & Co Legal Services uzman danışmanlarına ulaşarak tüm sorularınıza yanıt bulabilir, Birleşik Krallık vizesi ve vize reddi başvuru işlemlerine zaman kaybetmeden başlayabilirsiniz.

Bu sayfa 820 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular