image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vize Red Alanlar İçin Alternatifler Nelerdir?

İngiltere vize red alanlar için alternatifler, başvuru yapılan vize türüne göre değişmekle birlikte idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusudur.

İngiltere vize ve göçmenlik başvurularında başvuru sahipleri gerekli şartları sağlarsa olumlu sonuç alabilecekleri gibi başvurularının ikna edici olmaması, makul olmaması, eksiklik olması, hata olması veya yalan beyan bulunması gibi nedenlerle ret kararı ile de karşılaşabilirler. Ret kararı verilen bazı kararlar için ise başvuru sahiplerinin itiraz hakkı bulunabilmektedir. İngiltere vize red alanlar için alternatifler, başvuru yapılan vize türüne göre değişmekle birlikte idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusudur.

İdari itiraz, verilen vize ret kararının vize memurunun hatalarından kaynaklandığı durumlarda farklı bir vize memurunun inceleme yapması talebini içeren itiraz türüdür. İtiraz davası ise vize reddi kararlarına karşı İngiltere Göçmenlik Mahkemesinde dava açılabilmesini sağlamaktadır. Bunların dışında itiraz hakkına sahip olunmayan vize türleri için itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu yapılabilmektedir. Bu başvuru, İngiltere vize ve göçmenlik başvurularının reddi halinde başvurunun yeniden incelenmesi talebidir.

Yukarıdaki itiraz haklarından hangisinin kendi durumları için daha yararlı olduğu hakkında bilgi almak ve başvurusu için profesyonel destek almak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal ile irtibata geçebilirler.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış firmamızla irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve başvuru sürecine dair her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 822 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular