image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vize İtiraz Dilekçesi Nedir?

İngiltere vize itiraz dilekçesi, yaygın kullanımında dilekçe olarak bilinmesine rağmen İngiltere vize reddine itirazlarına karşı bireyler adına CSS uzmanlarınca yazılacak olan savunmadır.

İngiltere vize itiraz dilekçesi, yaygın olarak “dilekçe” adı altında bilinmekle birlikte aslında bireylerin İngiltere vize reddine karşı yaptıkları savunma ve vize reddinin tersine çevrilmesi talebidir. Vize memuru İngiltere vizesi başvuru dosyasını inceleyerek vize reddine karar vererek bunun gerekçelerini açıklayarak bu sonuca itirazın bulunup bulunmadığını vize reddi mektubuna yazmaktadır. İngiltere vize reddine itiraz etmeden önce vize reddi mektubunun uzman gözüyle detaylıca incelenerek uygun itiraz yolunun seçilmesi ve savunma içerisine nelerin yazılabileceği konusunun belirlenmesi gereklidir. Aksi takdirde İngiltere vize reddine itiraz eden bireyler tekrar tekrar ret alabilir, aynı maddi manevi yükler altına girebilir hatta vize başvuru yasağı alma ihtimalini artırabilir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için İngiltere vizesi ve vize reddi başvurularında CSS Legal uzman danışmanlarıyla iletişime geçerek detayı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere vize itiraz dilekçesi nasıl yazılacağını merak eden bireyler genellikle internet üzerinden araştırma yaparak güncel olmayan bilgilerle veya İngiltere vizesi konusunda uzman olmayan bireylerin yönlendirmeleriyle yanlış başvurularda bulunabilmektedir. İngiltere vize reddine itiraz başvurusunu CSS Legal uzman danışmanlarıyla yapmaya karar vermiş olan bireyler için CSS uzmanları bireylerin vize reddi mektubunu titizlikle inceleyerek yeniden değerlendirme başvurusu, itiraz davası veya idari itiraz yollarından hangisinin kullanılacağına karar vererek vize reddine sebep olan durumları ortadan kaldırmak için çalışmalar yaparak İngiltere vize itiraz dilekçesi içerisine vize reddinin haksız olduğuna dair savunma yazmaktadır. Örneğin, gerekli belgelerde eksiklik olması sonucu vize reddi alındıysa bu belgeler temin edilir ve İngiltere vize itiraz dilekçesi içerisine bu belgelerin temin edildiği ve vize reddi sonucunun olumluya çevrilmesi talebiyle İngiltere Konsolosluğuna tekrar başvuruda bulunulur.

İngiltere vize itiraz dilekçesi içeriği ve kim tarafından yazılabileceği konusunda detaylı bilgiyi CSS Legal uzmanlarından edinebilirsiniz.

CSS & Co Legal Services İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları ve İngiltere vatandaşlığı konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

İngiltere vize itiraz dilekçesi nedir, itiraz dilekçesi başvuru sahibince mi yazılır, İngiltere vize reddi alan bireyler hangi itiraz yollarını kullanabilir gibi soruların cevabını arıyorsanız CSS Legal İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla CSS & Co Legal Services uzman danışmanlarına ulaşarak tüm sorularınıza yanıt bulabilir veya Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfa 858 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular