image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vize Başvuru Reddi Neden Alınır?

İngiltere vize başvuru reddi almanın çok çeşitli sebepleri olmakla birlikte bu sebeplerin ortadan kaldırılabilmesi için İngiltere vizesi ve vize reddine itirazı konusunda uzman danışmanlardan destek alınması önerilmektedir.

İngiltere vize başvuru reddi almanın çeşitli nedenleri vardır. Bu nedenler; başvurulan İngiltere vize türünün gerektirdiği şartların sağlanmaması, başvuru dosyasına koyulan gerekli evraklardan birinin veya birkaçının eksik olması, evrakların gerçeğe uygun bilgi içermemesi vs. olarak çeşitlendirilebilir. İngiltere vize başvuru reddi almamak için öncelikle bireyler başvuru prosedürlerini uygulamalı ve başvurduğu vize türünün şartlarını sağlamalıdır. Öncelikle başvuru için gerekli olan pasaportu alıp, başvuru formunu doldurup, vize başvuru harcını yatırarak başvuru için gerekli işlemleri başlatmalıdır. Başvuru için gerekli belgeler listesi CSS Legal danışmanlık tarafından bireylere verilecek olup başvurunun olumlu sonuçlanabilmesi için bu evrakların eksiksiz olması ve gerçeğe uygun bilgiler içermesi gereklidir. Aksi takdirde vize reddi ile karşılaşma ihtimali artırılacaktır. Başvuru dosyası titizlikle hazırlanarak alınan randevu gün ve saatinde İngiltere vizesi Başvuru Merkezinde bulunarak biyometrik bilgilerle birlikte başvuru belgeleri teslim edilerek başvuru sürecinden başvuru değerlendirilme sürecine geçilir. Bu süreçte herhangi bir aksaklık olması halinde de vize reddi alınabilir.

Bu nedenlerin en aza indirilebilmesi ve olumlu sonuç alınabilecek bir vize başvurusu yapılabilmesi için İngiltere vizesi ve vize reddine itiraz başvuruları konusunda uzman danışmanlarıyla bireylere profesyonel danışmanlık hizmeti veren CSS Legal uzmanlarıyla İngiltere vize başvuru reddine itiraz başvurusu yapılarak olumsuz sonucu olumluya çevirme ihtimali yükselmektedir.

CSS & Co Legal Services İngiltere göçmenlik düzenlemeleri, mevzuatı ve uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları ve İngiltere vatandaşlığı konularında Londra, Ankara, İstanbul ofisleriyle 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

İngiltere vize başvuru reddi neden alınır, vize reddine itiraz nasıl yapılır, İngiltere vize türleri nelerdir, İngiltere vize başvuru prosedürleri nelerdir gibi sorularınız varsa CSS Legal İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla CSS & Co Legal Services uzman danışmanlarına ulaşarak tüm sorularınıza yanıt bulabilir, Birleşik Krallık vizesi ve vize reddi başvuru işlemlerine zaman kaybetmeden başlayabilirsiniz.

Bu sayfa 810 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular